Komentarze użytkownika voyager747, strona 608

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 13:01)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 13:00)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 13:00)
    to przez wodorosty :)
  4. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 13:00)
    było fajnie i ciepła woda
  5. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 13:00)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 12:59)
    to blisko zamku
  7. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 10:07)
    no nie wiem, bo znowu pada śnieg :) dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 10:06)
    ogrodnicy przycinają, sam widziałem :) wjazd przez szlaban, pilnują strażnicy
  9. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 10:05)
    :)
  10. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 10:05)
    tu musiałem się trochę natrudzić, żeby tak go pokazać :)