Komentarze użytkownika voyager747, strona 606
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
no coś Ty, Twoje z Sardynii lepsze
-
a jaki widoki mają
-
:)
-
dzięki
-
dzięki, tam po drugiej stronie był nasz hotel
-
to był akurat ranek kiedy przed śniadaniem wychodziliśmy, bo płynęliśmy na Kos, tylko jeden mam wschód, to chyba ok. 7ej było.
-
to chyba do moich podróży możesz nie zaglądać, bo tam też nie ma opisu :) pozdr.
-
u nas też, sypie od rana, dzięki
-
dzięki
-
najstarsze wersje 200 i 300etek mają te małe okienka nad oknami pilotów, tak jak 727, te chyba z 1988 roku były
-
no coś Ty, Twoje z Sardynii lepsze
-
a jaki widoki mają
-
:)
-
dzięki
-
dzięki, tam po drugiej stronie był nasz hotel
-
to był akurat ranek kiedy przed śniadaniem wychodziliśmy, bo płynęliśmy na Kos, tylko jeden mam wschód, to chyba ok. 7ej było.
-
to chyba do moich podróży możesz nie zaglądać, bo tam też nie ma opisu :) pozdr.
-
u nas też, sypie od rana, dzięki
-
dzięki
-
najstarsze wersje 200 i 300etek mają te małe okienka nad oknami pilotów, tak jak 727, te chyba z 1988 roku były