Komentarze użytkownika voyager747, strona 606

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (20.02.2013 18:09)
    no coś Ty, Twoje z Sardynii lepsze
  2. voyager747
    voyager747 (20.02.2013 18:09)
    a jaki widoki mają
  3. voyager747
    voyager747 (20.02.2013 17:56)
    :)
  4. voyager747
    voyager747 (20.02.2013 17:48)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (20.02.2013 12:41)
    dzięki, tam po drugiej stronie był nasz hotel
  6. voyager747
    voyager747 (20.02.2013 12:40)
    to był akurat ranek kiedy przed śniadaniem wychodziliśmy, bo płynęliśmy na Kos, tylko jeden mam wschód, to chyba ok. 7ej było.
  7. voyager747
    voyager747 (20.02.2013 0:40)
    to chyba do moich podróży możesz nie zaglądać, bo tam też nie ma opisu :) pozdr.
  8. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 20:55)
    u nas też, sypie od rana, dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 19:02)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (19.02.2013 18:45)
    najstarsze wersje 200 i 300etek mają te małe okienka nad oknami pilotów, tak jak 727, te chyba z 1988 roku były