Komentarze użytkownika voyager747, strona 591
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki, szkoda że niebo szare
-
z murku :) dzięki
-
dzięki
-
chmurki super
-
zawsze
-
nie,ten jest najwyższy, ale nie ma wjazdu dla turystów
-
tam nawet tanio jest, bo chyba 5 euro :)
-
normalne ptv :) ale fajne, bo ekrany dotykowe
-
dzięki za FRA
-
ten z antenką biało-czerwoną, to Main Tower, tam pod antenką jest taras widokowy
-
dzięki, szkoda że niebo szare
-
z murku :) dzięki
-
dzięki
-
chmurki super
-
zawsze
-
nie,ten jest najwyższy, ale nie ma wjazdu dla turystów
-
tam nawet tanio jest, bo chyba 5 euro :)
-
normalne ptv :) ale fajne, bo ekrany dotykowe
-
dzięki za FRA
-
ten z antenką biało-czerwoną, to Main Tower, tam pod antenką jest taras widokowy