Komentarze użytkownika voyager747, strona 583

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 18:38)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 18:38)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 18:37)
    ja od każdej
  4. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 18:37)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 18:36)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 18:35)
    to są fragmenty miejskich murów
  7. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 17:55)
    była fajne tego dnia, dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 17:13)
    zdecydowanie, tam miałeś jedną wielką i ciemną
  9. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 17:11)
    tak mi się wydawało
  10. voyager747
    voyager747 (27.02.2013 21:31)
    a to było zniszczone podczas wojny, czy było odbudowywane ?