Komentarze użytkownika voyager747, strona 581
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
kamienice tam są fajne
-
mogłem go przestawić, ale by mnie pogonili :)
-
katedra była w remoncie, w środku masakra, zajrzałem przez drzwi :)
-
ten słupek... :)
-
dzięki :)
-
nie zawsze, Frankfurt i Rzym niezbyt
-
:)
-
tu był kiedyś targ
-
to przy głównych drzwiach
-
w czerwcu patelnia
-
kamienice tam są fajne
-
mogłem go przestawić, ale by mnie pogonili :)
-
katedra była w remoncie, w środku masakra, zajrzałem przez drzwi :)
-
ten słupek... :)
-
dzięki :)
-
nie zawsze, Frankfurt i Rzym niezbyt
-
:)
-
tu był kiedyś targ
-
to przy głównych drzwiach
-
w czerwcu patelnia