Komentarze użytkownika voyager747, strona 581

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 20:18)
    kamienice tam są fajne
  2. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:58)
    mogłem go przestawić, ale by mnie pogonili :)
  3. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:52)
    katedra była w remoncie, w środku masakra, zajrzałem przez drzwi :)
  4. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:49)
    ten słupek... :)
  5. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:46)
    dzięki :)
  6. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:38)
    nie zawsze, Frankfurt i Rzym niezbyt
  7. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:35)
    :)
  8. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:35)
    tu był kiedyś targ
  9. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:34)
    to przy głównych drzwiach
  10. voyager747
    voyager747 (28.02.2013 19:34)
    w czerwcu patelnia