Komentarze użytkownika voyager747, strona 542
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
fale
-
nie trzeba
-
My byliśmy wiele razy w Turcji,ale nigdy w Oludeniz, a Ty zaczynasz od tego miejsca :)
Turcja jest super, blisko, tanio, piękne krajobrazy, ciekawa historia, super zabytki, niezłe jedzenie, wszystko czego turysta potrzebuje. Zawsze jak nie mam dokąd lecieć na lasta to spoglądam w stronę Turcji.
-
dzięki, musiałem :)
-
też może być
-
może, kto wie
-
trochę wygląda jakby stempel duży go chciał przystemplować :)
-
jak na razie nigdy nie planowałem, ale chętnie obejrzałem :)
-
Może być ładnie, nie wiadomo, ale 5 dni lało nie będzie,trzymam kciuki
-
to sporo wiecie, zresztą wszystko widać :)
-
fale
-
nie trzeba
-
My byliśmy wiele razy w Turcji,ale nigdy w Oludeniz, a Ty zaczynasz od tego miejsca :)
Turcja jest super, blisko, tanio, piękne krajobrazy, ciekawa historia, super zabytki, niezłe jedzenie, wszystko czego turysta potrzebuje. Zawsze jak nie mam dokąd lecieć na lasta to spoglądam w stronę Turcji. -
dzięki, musiałem :)
-
też może być
-
może, kto wie
-
trochę wygląda jakby stempel duży go chciał przystemplować :)
-
jak na razie nigdy nie planowałem, ale chętnie obejrzałem :)
-
Może być ładnie, nie wiadomo, ale 5 dni lało nie będzie,trzymam kciuki
-
to sporo wiecie, zresztą wszystko widać :)