Komentarze użytkownika voyager747, strona 542

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 0:19)
    fale
  2. voyager747
    voyager747 (18.03.2013 0:18)
    nie trzeba
  3. voyager747
    voyager747 (17.03.2013 23:22)
    My byliśmy wiele razy w Turcji,ale nigdy w Oludeniz, a Ty zaczynasz od tego miejsca :)
    Turcja jest super, blisko, tanio, piękne krajobrazy, ciekawa historia, super zabytki, niezłe jedzenie, wszystko czego turysta potrzebuje. Zawsze jak nie mam dokąd lecieć na lasta to spoglądam w stronę Turcji.
  4. voyager747
    voyager747 (17.03.2013 23:18)
    dzięki, musiałem :)
  5. voyager747
    voyager747 (17.03.2013 23:09)
    też może być
  6. voyager747
    voyager747 (17.03.2013 22:14)
    może, kto wie
  7. voyager747
    voyager747 (17.03.2013 21:06)
    trochę wygląda jakby stempel duży go chciał przystemplować :)
  8. voyager747
    voyager747 (17.03.2013 21:05)
    jak na razie nigdy nie planowałem, ale chętnie obejrzałem :)
  9. voyager747
    voyager747 (17.03.2013 21:05)
    Może być ładnie, nie wiadomo, ale 5 dni lało nie będzie,trzymam kciuki
  10. voyager747
    voyager747 (17.03.2013 21:04)
    to sporo wiecie, zresztą wszystko widać :)