Komentarze użytkownika voyager747, strona 2467

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 1:33)
    :))) dobre
  2. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 1:30)
    pytam pani w biurze podróży jakim samolotem lecimy z Warszawy na Teneryfę, ona, że 737, to ja mówię, że z międzylądowaniem musi być, ona : dlaczego?, bo za mało paliwa, ona: to może ma zbiorniki dodatkowe :)
    To było w 2001 roku, ale pamiętam. Lecieliśmy 737 LOTu z międzylądowaniem w Lyonie :)
  3. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 1:16)
    dłuuuugo :)
  4. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 1:03)
    :)) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 1:01)
    jak Ty to znosisz w tej pracy ? Mój znajomy też się niedawno dowiedział, że Tajwan to wyspa :)
  6. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:50)
    Nie ma sprawy, na mnie zawsze możesz liczyć :)
  7. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:36)
    i na Renatę też mogą :)
  8. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:36)
    Renata :))
  9. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:35)
    Renata dzięki :)
  10. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 0:34)
    :)) dzięki, witamy w klubie :))