Komentarze użytkownika voyager747, strona 2467
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:))) dobre
-
pytam pani w biurze podróży jakim samolotem lecimy z Warszawy na Teneryfę, ona, że 737, to ja mówię, że z międzylądowaniem musi być, ona : dlaczego?, bo za mało paliwa, ona: to może ma zbiorniki dodatkowe :)
To było w 2001 roku, ale pamiętam. Lecieliśmy 737 LOTu z międzylądowaniem w Lyonie :)
-
dłuuuugo :)
-
:)) dzięki
-
jak Ty to znosisz w tej pracy ? Mój znajomy też się niedawno dowiedział, że Tajwan to wyspa :)
-
Nie ma sprawy, na mnie zawsze możesz liczyć :)
-
i na Renatę też mogą :)
-
Renata :))
-
Renata dzięki :)
-
:)) dzięki, witamy w klubie :))
-
:))) dobre
-
pytam pani w biurze podróży jakim samolotem lecimy z Warszawy na Teneryfę, ona, że 737, to ja mówię, że z międzylądowaniem musi być, ona : dlaczego?, bo za mało paliwa, ona: to może ma zbiorniki dodatkowe :)
To było w 2001 roku, ale pamiętam. Lecieliśmy 737 LOTu z międzylądowaniem w Lyonie :) -
dłuuuugo :)
-
:)) dzięki
-
jak Ty to znosisz w tej pracy ? Mój znajomy też się niedawno dowiedział, że Tajwan to wyspa :)
-
Nie ma sprawy, na mnie zawsze możesz liczyć :)
-
i na Renatę też mogą :)
-
Renata :))
-
Renata dzięki :)
-
:)) dzięki, witamy w klubie :))