Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 855

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 21:14)
    Bardzo miło spędziłem czas w Twojej podróży dziś:) Wspaniałe, ciepłe, kolorowe zdjęcia - takie jak lubię:) Dodatkowo miło się czytało o Twojej podróży, a i trochę było informacji o Andaluzji. Choć te już wiem z innych podróży kolumberowych. Ciekawe były Twoje przygody z GPSem, który jak zauważyłem, stanowił tu dodatkową, trzecią "postać" podróży;) Cieszę się bardzo, że podróż się udała i mieliście okazję ujrzeć tyle cudów:) Bo Andaluzja przepełniona jest cudami, tyle tam ciekawych rzeczy do oglądania... Jedno z najciekawszych miejsc w Zachodniej Europie, tyle tam fantastycznych wpływów arabskich, Żydowskich i cygańskich. Niesamowity klimat tego regionu! Zdecydowanie muszę tam kiedyś pojechać, ale tylko na dłużej, aby w pełni nacieszyć się tym przebogatym w historię i zabytki miejscem:) Pozdrawiam!
  2. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 21:05)
    blado wygląda, w porównaniu do Alhambry, ale przeskok:)
  3. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 21:04)
    Znalazłeś:) Super widok!
  4. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 21:04)
    ajj, sypie się coś kolumber, wiecznie problemy z bazą danych, gubią się zdjęcia, plusy, komentarze się nie zapisują...A tu takie piękności na zdjęciach:) I za oknem zapewne także:)
  5. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 21:02)
    pełna zgoda, dla mnie to mistrzostwo!
  6. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 21:00)
    super ujęcie!
  7. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 20:59)
    całkiem możliwe:) Tak wiec miałeś duże szczęście :)
  8. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 20:57)
    ojj, za trzecim rzem dopiero przyjęło plusa... Ale warto było klikać:)
  9. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 20:56)
    ja przyznaję, że nie mam do tego siły:(
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 20:32)
    rozumiem ich, nie można nie podziwiać takiego piękna:) To zdobienia w tym pałacu to chyba szczyt perfekcji:)