Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 854
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
wow, ale super!
-
może setki lat temu, portugalskie kobiety też tak stawały na tych kamieniach i ze wzrokiem zwróconym w stronę oceanu czekały z utęsknieniem na powrót z dalekich lądów swoich mężów i synów...:)
-
super światło, dzięki temu zdjęcie nabrało fajnego klimatu:)
-
i tak dużo... Ale co się dziwić, skoro takie piękne to miejsce:)
-
rodzice i dziecko? Bo ten jeden taki mało upierzony jeszcze:)
-
coś pogoda chyba lekko narwana była:)
-
Super miejsce i super zdjęcie!
-
Aniu, witaj i dziękuje bardzo, że po Twej długiej nieobecności na kolumberze postanowiłaś powrócić właśnie przy moich dwóch galeriach zdjęć z Mongolii:) Dziękuję za miłe słowo oraz za wiele plusów:) Jeśli zainteresowała Cię Mongolia, to polecam także przeczytanie i obejrzenie zdjęć z pozostałych galerii jakie opublikowałem z tego fascynującego kraju:) Za wszystkie komentarze i plusy będę bardzo wdzięczny:) Pozdrawiam!
-
Tu widać, że się zastosowałeś:) No nic, szkoda... Ja bym chętnie obejrzał więcej zdjęć z tego niesamowitego regionu:)
-
aha, dzięki za wyjaśnienie:) Dziwne to, bo przecież Maurowie w Al-Andalus matematyków to mieli rewelacyjnych, bądź swoich, bądź z importu:)
-
wow, ale super!
-
może setki lat temu, portugalskie kobiety też tak stawały na tych kamieniach i ze wzrokiem zwróconym w stronę oceanu czekały z utęsknieniem na powrót z dalekich lądów swoich mężów i synów...:)
-
super światło, dzięki temu zdjęcie nabrało fajnego klimatu:)
-
i tak dużo... Ale co się dziwić, skoro takie piękne to miejsce:)
-
rodzice i dziecko? Bo ten jeden taki mało upierzony jeszcze:)
-
coś pogoda chyba lekko narwana była:)
-
Super miejsce i super zdjęcie!
-
Aniu, witaj i dziękuje bardzo, że po Twej długiej nieobecności na kolumberze postanowiłaś powrócić właśnie przy moich dwóch galeriach zdjęć z Mongolii:) Dziękuję za miłe słowo oraz za wiele plusów:) Jeśli zainteresowała Cię Mongolia, to polecam także przeczytanie i obejrzenie zdjęć z pozostałych galerii jakie opublikowałem z tego fascynującego kraju:) Za wszystkie komentarze i plusy będę bardzo wdzięczny:) Pozdrawiam!
-
Tu widać, że się zastosowałeś:) No nic, szkoda... Ja bym chętnie obejrzał więcej zdjęć z tego niesamowitego regionu:)
-
aha, dzięki za wyjaśnienie:) Dziwne to, bo przecież Maurowie w Al-Andalus matematyków to mieli rewelacyjnych, bądź swoich, bądź z importu:)