Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 852
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
jak z potrawami, same składniki mogą nie być ciekawe, ale jak się je odpowiednio zmiesza, to wychodzi coś bardzo smacznego:)
-
dziwne tam są te plaże... wyglądają bardziej jak powierzchnie innych ciał niebieskich... Niesamowite to jest!
-
dziwne, ale fascynujące!
-
ano, super to wygląda!
-
a na zachodzie bez zmian... wieje i są fale:)
-
ooo, a to ciekawe, nie wiedziałem tego:)
-
Tak jak u Ciebie jest z ilością zdjęć w podróży, tak u mnie z przeglądaniem podróży innych, nie w ilość, ale jakość. Niektórzy (widze po czasie na pasku po prawej) są w stanie całą długą podróż kogoś przejrzeć dosłownie w kilka minut, u mnie to zajmuje ze 3 godziny, aby poczytać, zastanowić się co napisać, dodać komentarze stosowne, zastanowić się nad zdjęciami, które kliknąć a które nie i wystawić opinię o podróży. Staram się tym samym docenić wkład innych kolumberowiczów:) Ale to niestety zajmuje dużo czasu... A trzeba też swoje zaległe podróże opisywać i tu wrzucać. Powoli zbliżam się do końca z opisywaniem swojej podróży po Azji, w grudniu wszystko już opublikuję. Wtedy będę miał trochę więcej czasu, i zabiorę się za czytanie i komentowanie dłuższych podróży innych kolumberowiczów, w tym także oczywiście Twoich Smoku:) Pozdrawiam!
-
a dziewczyna Muzułmanka nie miała nic przeciwko, że została uwieczniona na zdjęciu? :) Z tego co wiem, to one tego niezabardzo lubią...
-
ja dziś miałem wielokrotnie takie sytuacje, że coś tam (zdjęcie, podróż, użytkownik) nie istnieje wypisane na czerwono, błąd w ID...
-
super miejsce i zdjęcie! Według mnie dobry pomysł, aby spróbować tam zanocować:) Byłoby ciekawie:)
-
jak z potrawami, same składniki mogą nie być ciekawe, ale jak się je odpowiednio zmiesza, to wychodzi coś bardzo smacznego:)
-
dziwne tam są te plaże... wyglądają bardziej jak powierzchnie innych ciał niebieskich... Niesamowite to jest!
-
dziwne, ale fascynujące!
-
ano, super to wygląda!
-
a na zachodzie bez zmian... wieje i są fale:)
-
ooo, a to ciekawe, nie wiedziałem tego:)
-
Tak jak u Ciebie jest z ilością zdjęć w podróży, tak u mnie z przeglądaniem podróży innych, nie w ilość, ale jakość. Niektórzy (widze po czasie na pasku po prawej) są w stanie całą długą podróż kogoś przejrzeć dosłownie w kilka minut, u mnie to zajmuje ze 3 godziny, aby poczytać, zastanowić się co napisać, dodać komentarze stosowne, zastanowić się nad zdjęciami, które kliknąć a które nie i wystawić opinię o podróży. Staram się tym samym docenić wkład innych kolumberowiczów:) Ale to niestety zajmuje dużo czasu... A trzeba też swoje zaległe podróże opisywać i tu wrzucać. Powoli zbliżam się do końca z opisywaniem swojej podróży po Azji, w grudniu wszystko już opublikuję. Wtedy będę miał trochę więcej czasu, i zabiorę się za czytanie i komentowanie dłuższych podróży innych kolumberowiczów, w tym także oczywiście Twoich Smoku:) Pozdrawiam!
-
a dziewczyna Muzułmanka nie miała nic przeciwko, że została uwieczniona na zdjęciu? :) Z tego co wiem, to one tego niezabardzo lubią...
-
ja dziś miałem wielokrotnie takie sytuacje, że coś tam (zdjęcie, podróż, użytkownik) nie istnieje wypisane na czerwono, błąd w ID...
-
super miejsce i zdjęcie! Według mnie dobry pomysł, aby spróbować tam zanocować:) Byłoby ciekawie:)