Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 852

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:56)
    jak z potrawami, same składniki mogą nie być ciekawe, ale jak się je odpowiednio zmiesza, to wychodzi coś bardzo smacznego:)
  2. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:50)
    dziwne tam są te plaże... wyglądają bardziej jak powierzchnie innych ciał niebieskich... Niesamowite to jest!
  3. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:45)
    dziwne, ale fascynujące!
  4. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:43)
    ano, super to wygląda!
  5. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:38)
    a na zachodzie bez zmian... wieje i są fale:)
  6. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:37)
    ooo, a to ciekawe, nie wiedziałem tego:)
  7. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:37)
    Tak jak u Ciebie jest z ilością zdjęć w podróży, tak u mnie z przeglądaniem podróży innych, nie w ilość, ale jakość. Niektórzy (widze po czasie na pasku po prawej) są w stanie całą długą podróż kogoś przejrzeć dosłownie w kilka minut, u mnie to zajmuje ze 3 godziny, aby poczytać, zastanowić się co napisać, dodać komentarze stosowne, zastanowić się nad zdjęciami, które kliknąć a które nie i wystawić opinię o podróży. Staram się tym samym docenić wkład innych kolumberowiczów:) Ale to niestety zajmuje dużo czasu... A trzeba też swoje zaległe podróże opisywać i tu wrzucać. Powoli zbliżam się do końca z opisywaniem swojej podróży po Azji, w grudniu wszystko już opublikuję. Wtedy będę miał trochę więcej czasu, i zabiorę się za czytanie i komentowanie dłuższych podróży innych kolumberowiczów, w tym także oczywiście Twoich Smoku:) Pozdrawiam!
  8. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:31)
    a dziewczyna Muzułmanka nie miała nic przeciwko, że została uwieczniona na zdjęciu? :) Z tego co wiem, to one tego niezabardzo lubią...
  9. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:27)
    ja dziś miałem wielokrotnie takie sytuacje, że coś tam (zdjęcie, podróż, użytkownik) nie istnieje wypisane na czerwono, błąd w ID...
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:24)
    super miejsce i zdjęcie! Według mnie dobry pomysł, aby spróbować tam zanocować:) Byłoby ciekawie:)