Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 851

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 12:39)
    dokładnie:) Nie trzeba też malować ani naprawiać:) Fajny pomysł na wykorzystanie krajobrazu do celów człowieka:)
  2. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 12:37)
    jakby to Makłowicz powiedział, emblematyczny widok dla tej wyspy, czyli białe stare wiatraki:)
  3. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 12:36)
    wygląda jak łapa jakiegoś stwora:)
  4. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 12:31)
    Hiszpanie zawsze ze sztuki byli znani, ale nie sądziłem, że ze zardzewiałej:)
  5. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 12:29)
    albo Unia Europejska cofnęła dotacje i musieli go wyłączyć;)
  6. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 12:27)
    no, Adriatyk to nie jest:) Ale dla chcącego nic trudnego, zawsze by się znalazło miejsce do plażowania:)
  7. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 12:26)
    jak się ludziom chce pić, a szczególnie młodym, to zawsze sobie znajdą miejscówkę do tego:) Poza tym, z tego co wiem, to młodzi Hiszpanie mają do Kościoła stosunek bardzo zdystansowany...
  8. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 12:22)
    ooo jakaś trawka! Zapewne sztucznie posadzona, ale i tak fajnie wygląda i jakoś tam urozmaica krajobraz:)
  9. pan_hons
    pan_hons (23.11.2012 0:14)
    Tak jak Smoku napisał, tyle zdjęć plaży, a zawsze było co fajnego tam ujrzeć:) Niesamowite są widoki tych plaż, terenów tak zróżnicowanych, tak kolorowych i pięknych:) Z przyjemnością obejrzałem Twoje zdjęcia i spędziłem czas na ich przeglądaniu:) Musze zapamiętać to miejsce, jak kiedyś wybiorę się do Portugalii:) Pozdrawiam serdecznie!
  10. pan_hons
    pan_hons (22.11.2012 23:58)
    klify, robią wrażenie!