Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 851
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
dokładnie:) Nie trzeba też malować ani naprawiać:) Fajny pomysł na wykorzystanie krajobrazu do celów człowieka:)
-
jakby to Makłowicz powiedział, emblematyczny widok dla tej wyspy, czyli białe stare wiatraki:)
-
wygląda jak łapa jakiegoś stwora:)
-
Hiszpanie zawsze ze sztuki byli znani, ale nie sądziłem, że ze zardzewiałej:)
-
albo Unia Europejska cofnęła dotacje i musieli go wyłączyć;)
-
no, Adriatyk to nie jest:) Ale dla chcącego nic trudnego, zawsze by się znalazło miejsce do plażowania:)
-
jak się ludziom chce pić, a szczególnie młodym, to zawsze sobie znajdą miejscówkę do tego:) Poza tym, z tego co wiem, to młodzi Hiszpanie mają do Kościoła stosunek bardzo zdystansowany...
-
ooo jakaś trawka! Zapewne sztucznie posadzona, ale i tak fajnie wygląda i jakoś tam urozmaica krajobraz:)
-
Tak jak Smoku napisał, tyle zdjęć plaży, a zawsze było co fajnego tam ujrzeć:) Niesamowite są widoki tych plaż, terenów tak zróżnicowanych, tak kolorowych i pięknych:) Z przyjemnością obejrzałem Twoje zdjęcia i spędziłem czas na ich przeglądaniu:) Musze zapamiętać to miejsce, jak kiedyś wybiorę się do Portugalii:) Pozdrawiam serdecznie!
-
klify, robią wrażenie!
-
dokładnie:) Nie trzeba też malować ani naprawiać:) Fajny pomysł na wykorzystanie krajobrazu do celów człowieka:)
-
jakby to Makłowicz powiedział, emblematyczny widok dla tej wyspy, czyli białe stare wiatraki:)
-
wygląda jak łapa jakiegoś stwora:)
-
Hiszpanie zawsze ze sztuki byli znani, ale nie sądziłem, że ze zardzewiałej:)
-
albo Unia Europejska cofnęła dotacje i musieli go wyłączyć;)
-
no, Adriatyk to nie jest:) Ale dla chcącego nic trudnego, zawsze by się znalazło miejsce do plażowania:)
-
jak się ludziom chce pić, a szczególnie młodym, to zawsze sobie znajdą miejscówkę do tego:) Poza tym, z tego co wiem, to młodzi Hiszpanie mają do Kościoła stosunek bardzo zdystansowany...
-
ooo jakaś trawka! Zapewne sztucznie posadzona, ale i tak fajnie wygląda i jakoś tam urozmaica krajobraz:)
-
Tak jak Smoku napisał, tyle zdjęć plaży, a zawsze było co fajnego tam ujrzeć:) Niesamowite są widoki tych plaż, terenów tak zróżnicowanych, tak kolorowych i pięknych:) Z przyjemnością obejrzałem Twoje zdjęcia i spędziłem czas na ich przeglądaniu:) Musze zapamiętać to miejsce, jak kiedyś wybiorę się do Portugalii:) Pozdrawiam serdecznie!
-
klify, robią wrażenie!