Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 845
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
widać, że turystów nie ma zbyt dużo, wręcz prawie że pusto tam:)
-
super zdjęcie!
-
statysta z niego świetny:) Należał się orzeszek:)
-
fajną pozę ma!
-
Leszku, dziękuję ci bardzo za obie wizyty, przebogate w plusy i pozytywne oceny dotyczące Mongolii. Ta z pustyni Gobi jest ostatnią dotyczącą tego kraju. Na kolejną moją publikację, będę już zapraszał serdecznie do Chin:) Pozdrawiam!
-
super, że udało się trafić na taką defiladę! W końcu można zobaczyć w jednym miejscu więcej ludzi, bo ta wyspa słynie z tego (co widać na wielu zdjęciach zawsze) że prawie nigdy nie ma tam ludzi. Wietrzne pustkowia... Ale jak widać, nie jest to do końca prawdą i czasami ludzi wychodzą z domów:)
-
urokliwie tam:)
-
fajne fałdki:)
-
szkoda tego pochmurnego nieba...
-
chyba najbardziej znane miejsce na wyspie:) Niezwykły okaz natury!
-
widać, że turystów nie ma zbyt dużo, wręcz prawie że pusto tam:)
-
super zdjęcie!
-
statysta z niego świetny:) Należał się orzeszek:)
-
fajną pozę ma!
-
Leszku, dziękuję ci bardzo za obie wizyty, przebogate w plusy i pozytywne oceny dotyczące Mongolii. Ta z pustyni Gobi jest ostatnią dotyczącą tego kraju. Na kolejną moją publikację, będę już zapraszał serdecznie do Chin:) Pozdrawiam!
-
super, że udało się trafić na taką defiladę! W końcu można zobaczyć w jednym miejscu więcej ludzi, bo ta wyspa słynie z tego (co widać na wielu zdjęciach zawsze) że prawie nigdy nie ma tam ludzi. Wietrzne pustkowia... Ale jak widać, nie jest to do końca prawdą i czasami ludzi wychodzą z domów:)
-
urokliwie tam:)
-
fajne fałdki:)
-
szkoda tego pochmurnego nieba...
-
chyba najbardziej znane miejsce na wyspie:) Niezwykły okaz natury!