Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 845

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 18:42)
    widać, że turystów nie ma zbyt dużo, wręcz prawie że pusto tam:)
  2. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 18:36)
    super zdjęcie!
  3. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 18:32)
    statysta z niego świetny:) Należał się orzeszek:)
  4. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 18:31)
    fajną pozę ma!
  5. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 18:29)
    Leszku, dziękuję ci bardzo za obie wizyty, przebogate w plusy i pozytywne oceny dotyczące Mongolii. Ta z pustyni Gobi jest ostatnią dotyczącą tego kraju. Na kolejną moją publikację, będę już zapraszał serdecznie do Chin:) Pozdrawiam!
  6. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 16:31)
    super, że udało się trafić na taką defiladę! W końcu można zobaczyć w jednym miejscu więcej ludzi, bo ta wyspa słynie z tego (co widać na wielu zdjęciach zawsze) że prawie nigdy nie ma tam ludzi. Wietrzne pustkowia... Ale jak widać, nie jest to do końca prawdą i czasami ludzi wychodzą z domów:)
  7. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 16:29)
    urokliwie tam:)
  8. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 16:27)
    fajne fałdki:)
  9. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 16:18)
    szkoda tego pochmurnego nieba...
  10. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 16:18)
    chyba najbardziej znane miejsce na wyspie:) Niezwykły okaz natury!