Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 844

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 20:33)
    ano, super fotka!
  2. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 20:24)
    piękny kolor wody, takiego się nie spodziewałem po Oceanie Atlantyckim:)
  3. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 20:15)
    zdecydowanie tak! Piękne zdobienia mają:)
  4. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 20:14)
    Na tej wyspie na pewno:) Chyba jedna z najbardziej charakterystycznych rzeczy na niej:)
  5. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 19:07)
    jak widać, wydmy także są, czy to na Gobi, czy na Saharze czy na Wyspach Kanaryjskich:)
  6. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 19:01)
    piękny jest ten portal!
  7. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 19:00)
    nawet latem jak widać przed kawiarniami pustki...
  8. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 18:57)
    ładnie zaparkowane:) W sumie dużo miejsca jest, więc nie ma z tym problemu:)
  9. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 18:44)
    widać teraz, jak jest ogromna ta jaskinia:)
  10. pan_hons
    pan_hons (25.11.2012 18:44)
    istna flotylla:)