Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 803
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
Pojutrze wybieram się do Pragi, więc z wielką chęcią obejrzałem Twoje zdjęcia z tego pięknego miasta:) Choć jadę o innej porze roku, to myślę, że Praga piękna jest o każdej porze:) Bardzo miło spędziłem czas w Twojej galerii zdjęć Aniu:) Masa pięknych tu zdjęć oraz porządny opis:) Pozdrawiam!
-
niesamowite miejsce, zawsze chciałem tam pojechać, zdecydowanie kiedyś musze je odwiedzić:)
-
super ujęcie:)
-
ciekawy i fajny bardzo pomysł na zdjęcie:)
-
piękne to, prawie jak w cerkwiach:)
-
Witam ponownie Natalio, już myślałem, że Nas opuściłaś...:) Chyba wszystko się naprawiło, nie wiem jak inni, bo w ostatnim tygodniu mi już nie zdarzały się owe komunikaty:) Pozdrawiam!
-
bardzo fajnie uchwyciłaś panoramę miasta:)
-
świetny detal uchwyciłaś:)
-
patron Pragi, ale nie tylko, wiele jego pomników widać na Śląsku Cieszyńskim, zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie:)
-
jeden z symboli Pragi:) Piękna rzecz!
-
Pojutrze wybieram się do Pragi, więc z wielką chęcią obejrzałem Twoje zdjęcia z tego pięknego miasta:) Choć jadę o innej porze roku, to myślę, że Praga piękna jest o każdej porze:) Bardzo miło spędziłem czas w Twojej galerii zdjęć Aniu:) Masa pięknych tu zdjęć oraz porządny opis:) Pozdrawiam!
-
niesamowite miejsce, zawsze chciałem tam pojechać, zdecydowanie kiedyś musze je odwiedzić:)
-
super ujęcie:)
-
ciekawy i fajny bardzo pomysł na zdjęcie:)
-
piękne to, prawie jak w cerkwiach:)
-
Witam ponownie Natalio, już myślałem, że Nas opuściłaś...:) Chyba wszystko się naprawiło, nie wiem jak inni, bo w ostatnim tygodniu mi już nie zdarzały się owe komunikaty:) Pozdrawiam!
-
bardzo fajnie uchwyciłaś panoramę miasta:)
-
świetny detal uchwyciłaś:)
-
patron Pragi, ale nie tylko, wiele jego pomników widać na Śląsku Cieszyńskim, zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie:)
-
jeden z symboli Pragi:) Piękna rzecz!