Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 803

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 15:07)
    Pojutrze wybieram się do Pragi, więc z wielką chęcią obejrzałem Twoje zdjęcia z tego pięknego miasta:) Choć jadę o innej porze roku, to myślę, że Praga piękna jest o każdej porze:) Bardzo miło spędziłem czas w Twojej galerii zdjęć Aniu:) Masa pięknych tu zdjęć oraz porządny opis:) Pozdrawiam!
  2. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 15:04)
    niesamowite miejsce, zawsze chciałem tam pojechać, zdecydowanie kiedyś musze je odwiedzić:)
  3. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 15:03)
    super ujęcie:)
  4. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 14:58)
    ciekawy i fajny bardzo pomysł na zdjęcie:)
  5. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 14:57)
    piękne to, prawie jak w cerkwiach:)
  6. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 14:56)
    Witam ponownie Natalio, już myślałem, że Nas opuściłaś...:) Chyba wszystko się naprawiło, nie wiem jak inni, bo w ostatnim tygodniu mi już nie zdarzały się owe komunikaty:) Pozdrawiam!
  7. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 14:25)
    bardzo fajnie uchwyciłaś panoramę miasta:)
  8. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 14:24)
    świetny detal uchwyciłaś:)
  9. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 13:50)
    patron Pragi, ale nie tylko, wiele jego pomników widać na Śląsku Cieszyńskim, zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie:)
  10. pan_hons
    pan_hons (06.12.2012 13:48)
    jeden z symboli Pragi:) Piękna rzecz!