Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 802
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
piękne niebo wyszło:)
-
czyli po ichniejszemu Narodni Divadlo:) Jeden z najznamienitszych teatrów w Europie.
-
ale fajne miejsce!
-
może te kamery śledzą ruch ryb w rzece;)
-
ano:) Super ujęcie!
-
Dziękuję bardzo Aniu za wizytę i wiele plusów do mojej najnowszej i jednocześnie ostatniej już publikacji z Mongolii:) Cieszę się, że wraz ze mną tutaj chciałaś poznać ten fascynujący, choć nadal mało znany kraj:) Mam nadzieję, że moje publikacje umożliwiły Tobie poznanie Mongolii mocniej:) Jeśli chodzi o Pragę, to dziś wróciłem, było tam przepięknie, masa kolorowych świateł, dekoracji świątecznych, stoisk z grzanym winem i wypiekami z okazji jarmarków bożonarodzeniowych:) Niezwykle urokliwie jest tam teraz:) Jest tylko jeden minus - temperatura:( Choć śniegu nie było, pojawił się dopiero, jak wyjeżdżaliśmy z Pragi, ale mimo tego temperatura była zbyt niska, aby spokojnie i przyjemnie zwiedzać miasto:) Niestety, nie brałem ze sobą lustrzanki, więc relacji nie będzie:( Pozdrawiam serdecznie!
-
Jak zawsze miło było Cię gościć w mojej galerii zdjęć:) Dziękuję za mase plusów i bardzo miłe komentarze, ciesze się, że ta publikacja, tak jak wszystkie pozostałe z Mongolii, Ci się podobała:) Teraz masz już pełny obraz tego kraju, jak widać dosyć zróżnicowanego, ale niezwykle kolorowego, ciekawego i totalnie innego niż wszystko, co można zobaczyć w Europie:) Gorąco polecam! Pozdrawiam!
-
dziękuję:) MI także bardzo się podoba:)
-
wczoraj byłem na placu, wejście kosztuje 109 koron, ale trud wejścia chyba większy niż te pieniądze... Ja niestety nie sprawdzałem tego, może innym razem, przy cieplejszej pogodzie:)
-
Ooo super że wróciłaś Doroto, bo Cię długo nie było:) Miło mi, że niemal od razu zechciałaś obejrzeć i ocenić pozytywnie moją ostatnią publikację już z Mongolii:) Dziękuję za całą masę plusów, ciesze się, że się podobało:) Pozdrawiam serdecznie!
-
piękne niebo wyszło:)
-
czyli po ichniejszemu Narodni Divadlo:) Jeden z najznamienitszych teatrów w Europie.
-
ale fajne miejsce!
-
może te kamery śledzą ruch ryb w rzece;)
-
ano:) Super ujęcie!
-
Dziękuję bardzo Aniu za wizytę i wiele plusów do mojej najnowszej i jednocześnie ostatniej już publikacji z Mongolii:) Cieszę się, że wraz ze mną tutaj chciałaś poznać ten fascynujący, choć nadal mało znany kraj:) Mam nadzieję, że moje publikacje umożliwiły Tobie poznanie Mongolii mocniej:) Jeśli chodzi o Pragę, to dziś wróciłem, było tam przepięknie, masa kolorowych świateł, dekoracji świątecznych, stoisk z grzanym winem i wypiekami z okazji jarmarków bożonarodzeniowych:) Niezwykle urokliwie jest tam teraz:) Jest tylko jeden minus - temperatura:( Choć śniegu nie było, pojawił się dopiero, jak wyjeżdżaliśmy z Pragi, ale mimo tego temperatura była zbyt niska, aby spokojnie i przyjemnie zwiedzać miasto:) Niestety, nie brałem ze sobą lustrzanki, więc relacji nie będzie:( Pozdrawiam serdecznie!
-
Jak zawsze miło było Cię gościć w mojej galerii zdjęć:) Dziękuję za mase plusów i bardzo miłe komentarze, ciesze się, że ta publikacja, tak jak wszystkie pozostałe z Mongolii, Ci się podobała:) Teraz masz już pełny obraz tego kraju, jak widać dosyć zróżnicowanego, ale niezwykle kolorowego, ciekawego i totalnie innego niż wszystko, co można zobaczyć w Europie:) Gorąco polecam! Pozdrawiam!
-
dziękuję:) MI także bardzo się podoba:)
-
wczoraj byłem na placu, wejście kosztuje 109 koron, ale trud wejścia chyba większy niż te pieniądze... Ja niestety nie sprawdzałem tego, może innym razem, przy cieplejszej pogodzie:)
-
Ooo super że wróciłaś Doroto, bo Cię długo nie było:) Miło mi, że niemal od razu zechciałaś obejrzeć i ocenić pozytywnie moją ostatnią publikację już z Mongolii:) Dziękuję za całą masę plusów, ciesze się, że się podobało:) Pozdrawiam serdecznie!