Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 790

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 16:04)
    patrząc na te widoki widać, że warto tam pojechać:)
  2. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 16:04)
    fantastycznie położony:)
  3. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 16:02)
    robi wrażenie w dzień jak i w nocy:)
  4. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 16:01)
    bajkowo to wygląda:)
  5. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 16:00)
    rzeczywiście, nocą wygląda to przewspaniale:)
  6. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 15:58)
    widać, że klimatyczne miejsce:)
  7. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 15:58)
    u nas więc w kraju jest więcej żółwi niż jaskółek:)
  8. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 15:57)
    gotyk w najlepszej postaci:)
  9. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 15:55)
    od słodkości można chyba dostać fioła;)
  10. pan_hons
    pan_hons (21.12.2012 15:29)
    no nie mogę, wow, ale ekstra zdjęcie! Gratuluję szczęścia!