Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 790
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
patrząc na te widoki widać, że warto tam pojechać:)
-
fantastycznie położony:)
-
robi wrażenie w dzień jak i w nocy:)
-
bajkowo to wygląda:)
-
rzeczywiście, nocą wygląda to przewspaniale:)
-
widać, że klimatyczne miejsce:)
-
u nas więc w kraju jest więcej żółwi niż jaskółek:)
-
gotyk w najlepszej postaci:)
-
od słodkości można chyba dostać fioła;)
-
no nie mogę, wow, ale ekstra zdjęcie! Gratuluję szczęścia!
-
patrząc na te widoki widać, że warto tam pojechać:)
-
fantastycznie położony:)
-
robi wrażenie w dzień jak i w nocy:)
-
bajkowo to wygląda:)
-
rzeczywiście, nocą wygląda to przewspaniale:)
-
widać, że klimatyczne miejsce:)
-
u nas więc w kraju jest więcej żółwi niż jaskółek:)
-
gotyk w najlepszej postaci:)
-
od słodkości można chyba dostać fioła;)
-
no nie mogę, wow, ale ekstra zdjęcie! Gratuluję szczęścia!