Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 580
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Jak zwykle Leszku ciekawe opisy i zdjęcia.Pozdrawiam.
-
Dobre!-)
Ja bym tego nie zaliczyła.
Czy to zaliczenie odbywało się z tym rewolwerem w ręku?
Jeżeli tak to od razu zaczęłabym strzelać do egzaminatorów!!!
-
Zawleczka, zawleczką... ale przypomniało mi się, jak na studium wojskowym trzy razy podchodziłem do zaliczenia i musiałem nauczyć się jak rygluje się zamek w kbk AK-47, czyli popularnym "kałasznikowie". A odbywa się to tak: odciągamy suwadło do oporu i puszczamy, a wówczas przedni skos lewego rygla napotyka ścięcie ślizgacza i zamek zaczyna przekręcać się w prawo. Wtedy skos ryglujący wycięcia suwadła działa na przedni skos występu prowadzącego zamka, zamek przekręca się jeszcze bardziej w prawo a rygle zachodzą za opory ryglowe komory zamkowej...
-
Tak na marginesie to mam książeczkę wojskową i przydział!
Ale na wąsach osi się nie znam!...:-)
-
Panie Michorowski!
Pan mi tutaj nie rzucaj nazwami bo i tak nie wiem co do czego służy!
Od zawleczki to są raczej faceci i jakiejś przetyczki skobla wąsa osi!
Masakra.....
Jak kobieta chce strzelać to będzie nawet bez instrukcji...-)
-
Hooltayko, myślę że Piotr miał na myśli to, że czołg najłatwiej zniszczyć od tyłu...
-
Tylko, Hooltayko, czy obsługując działo umiałabyś znaleźć np. zawleczkę główki karbowanej przetyczki skobla wąsa osi wyrzutnika?
-
Panie Janicki....zdarza mi się bywać w dobrym nastroju-)
Powiem nawet,że przydałby mi się taki czołg i najlepiej z działami!!!!
Zrobiłabym z niego użytek-)
-
Nic nie rozumiem?
Co jest słabym punktem każdego czołgu?
Brak załogi czy psa?..:-)
-
Podróż wspomnieniowa głównie dla Chłopaków ale i Dziewczynki chętnie poczytają o wozach bojowych. Podpisy pod zdjęciami, jak zwykle u Leszka, to mistrzostwo świata.
-
Jak zwykle Leszku ciekawe opisy i zdjęcia.Pozdrawiam.
-
Dobre!-)
Ja bym tego nie zaliczyła.
Czy to zaliczenie odbywało się z tym rewolwerem w ręku?
Jeżeli tak to od razu zaczęłabym strzelać do egzaminatorów!!! -
Zawleczka, zawleczką... ale przypomniało mi się, jak na studium wojskowym trzy razy podchodziłem do zaliczenia i musiałem nauczyć się jak rygluje się zamek w kbk AK-47, czyli popularnym "kałasznikowie". A odbywa się to tak: odciągamy suwadło do oporu i puszczamy, a wówczas przedni skos lewego rygla napotyka ścięcie ślizgacza i zamek zaczyna przekręcać się w prawo. Wtedy skos ryglujący wycięcia suwadła działa na przedni skos występu prowadzącego zamka, zamek przekręca się jeszcze bardziej w prawo a rygle zachodzą za opory ryglowe komory zamkowej...
-
Tak na marginesie to mam książeczkę wojskową i przydział!
Ale na wąsach osi się nie znam!...:-) -
Panie Michorowski!
Pan mi tutaj nie rzucaj nazwami bo i tak nie wiem co do czego służy!
Od zawleczki to są raczej faceci i jakiejś przetyczki skobla wąsa osi!
Masakra.....
Jak kobieta chce strzelać to będzie nawet bez instrukcji...-) -
Hooltayko, myślę że Piotr miał na myśli to, że czołg najłatwiej zniszczyć od tyłu...
-
Tylko, Hooltayko, czy obsługując działo umiałabyś znaleźć np. zawleczkę główki karbowanej przetyczki skobla wąsa osi wyrzutnika?
-
Panie Janicki....zdarza mi się bywać w dobrym nastroju-)
Powiem nawet,że przydałby mi się taki czołg i najlepiej z działami!!!!
Zrobiłabym z niego użytek-) -
Nic nie rozumiem?
Co jest słabym punktem każdego czołgu?
Brak załogi czy psa?..:-) -
Podróż wspomnieniowa głównie dla Chłopaków ale i Dziewczynki chętnie poczytają o wozach bojowych. Podpisy pod zdjęciami, jak zwykle u Leszka, to mistrzostwo świata.
