Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 580

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. kahlan77
    kahlan77 (16.12.2013 6:57)
    Jak zwykle Leszku ciekawe opisy i zdjęcia.Pozdrawiam.
  2. hooltayka
    hooltayka (16.12.2013 5:31)
    Dobre!-)
    Ja bym tego nie zaliczyła.
    Czy to zaliczenie odbywało się z tym rewolwerem w ręku?
    Jeżeli tak to od razu zaczęłabym strzelać do egzaminatorów!!!
  3. lmichorowski
    lmichorowski (15.12.2013 21:56)
    Zawleczka, zawleczką... ale przypomniało mi się, jak na studium wojskowym trzy razy podchodziłem do zaliczenia i musiałem nauczyć się jak rygluje się zamek w kbk AK-47, czyli popularnym "kałasznikowie". A odbywa się to tak: odciągamy suwadło do oporu i puszczamy, a wówczas przedni skos lewego rygla napotyka ścięcie ślizgacza i zamek zaczyna przekręcać się w prawo. Wtedy skos ryglujący wycięcia suwadła działa na przedni skos występu prowadzącego zamka, zamek przekręca się jeszcze bardziej w prawo a rygle zachodzą za opory ryglowe komory zamkowej...
  4. hooltayka
    hooltayka (15.12.2013 21:28)
    Tak na marginesie to mam książeczkę wojskową i przydział!
    Ale na wąsach osi się nie znam!...:-)
  5. hooltayka
    hooltayka (15.12.2013 21:26)
    Panie Michorowski!
    Pan mi tutaj nie rzucaj nazwami bo i tak nie wiem co do czego służy!
    Od zawleczki to są raczej faceci i jakiejś przetyczki skobla wąsa osi!
    Masakra.....
    Jak kobieta chce strzelać to będzie nawet bez instrukcji...-)
  6. lmichorowski
    lmichorowski (15.12.2013 21:03)
    Hooltayko, myślę że Piotr miał na myśli to, że czołg najłatwiej zniszczyć od tyłu...
  7. lmichorowski
    lmichorowski (15.12.2013 21:01)
    Tylko, Hooltayko, czy obsługując działo umiałabyś znaleźć np. zawleczkę główki karbowanej przetyczki skobla wąsa osi wyrzutnika?
  8. hooltayka
    hooltayka (15.12.2013 18:05)
    Panie Janicki....zdarza mi się bywać w dobrym nastroju-)
    Powiem nawet,że przydałby mi się taki czołg i najlepiej z działami!!!!
    Zrobiłabym z niego użytek-)
  9. hooltayka
    hooltayka (15.12.2013 18:01)
    Nic nie rozumiem?
    Co jest słabym punktem każdego czołgu?
    Brak załogi czy psa?..:-)
  10. iwonka55h
    iwonka55h (15.12.2013 17:54)
    Podróż wspomnieniowa głównie dla Chłopaków ale i Dziewczynki chętnie poczytają o wozach bojowych. Podpisy pod zdjęciami, jak zwykle u Leszka, to mistrzostwo świata.