Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 578

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 17:36)
    A tylko krok mnie dzielił od widoku na żywo tego kościółka...
  2. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 17:34)
    Witaj Leszku, chciałbym jakoś ugryźć tę podróż ale tyle wiedzy i widoków myślę rozkładać na raty. Po miniaturach zdjęć widzę, że również jak inni miłośnicy historii wsiąknę tu z kretesem. a więc będę się pojawiał i znikał jak duch. Pozdrawiam.
  3. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 17:25)
    Proszę, proszę Panie Leszku, zawróciłeś historię patykiem do lat oooooo albo jeszcze lepiej. Może to właśnie tego SKOT'a obiegałem w około z pięć razy " naganiając" fale radiowe dla swojej radiostacji. To były czasy a ubawu i stresu zarazem jak "starszyna" przegonił tam i z powrotem było po pachy..... Fantastyczny temat do wspominek i ponownego uśmieszku. Dzięki Leszku za ponowną przygodę z Mrągowem i już tylko muzealnymi atrybutami wojny. Oczywiście za podróż w czasie łapka w górę i plusiki ++++++++++. Pozdrawiam.

    Opisy wszystkich pojazdów fantastyczne a komentarze pod nową podróżą jak zawsze " rozrywające" jak granat. Do Leszka: czy nie śni Ci się do dziś formuła egzaminacyjna ryglowania zamka w kbk-AK-47, przecież to był koszmar. Ja z takim egzaminem wpakowałem się na przysłowiowej " filipince", ale po mnie sierżant jechał jak po burej kobyle(fakt, zaliczyłem)
    Do Hooltayki: żadna armata, żaden pistolet i karabinek została bron biała- mniej rzuca się w oczy...
  4. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 17:03)
    Oooo, proszę wszystko się wyjaśnia.... Lecz z opisu wynika, że koła w tym modelu jednak nie były dopompowywane???!
  5. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 17:00)
    Piękny okaz ale ta autoreklama powaliła mnie na ziemię chociaż potwierdziła moją wcześniejszą tezę, że to maszyny z byłej jednostki JW 5563. W niedosycie zacząłem szukać dlaczego rzeczy tak się mają i stwierdziłem, że pojazdy pochodzą z Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie na ulicy Przemysłowej o czym nie miałem pojęcia.
  6. hooltayka
    hooltayka (16.12.2013 16:55)
    Leszku...dzięki za wykład-)
    Wszystko mi jedno,muszę zakupić broń i odstrzelić jednego osobnika!
    Co proponujesz?
    Armata nie wchodzi w grę...
  7. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:52)
    Zawsze w tych pojazdach zdumiewał mnie fakt dopompowywania kół po przestrzeleniu nawet kilkoma pociskami karabinowymi podczas boju.
  8. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:50)
    Eksponat muzealny ( oryginał)na blachach mrągowskiej jednostki wojskowej...
  9. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:48)
    Tak już wcześniej zastanawiał mnie ten numer rejestracyjny i myślę, że się nie mylę. Pojazdy tu eksponowane pochodzą między innymi ze zlikwidowanej jednostki wojskowej JW 5563 , w której to miałem raczej " wątpliwą " przyjemność odbywać służbę jako Kadet Łączności . Dziś na miejscu jednostki wojskowej za sprawą Pani Burmistrz Otolii Siemieniec powstał tam kompleks mieszkalny z infrastrukturą handlową. Mam nadzieję, że klimat architektoniczny (stajnia, sala sportowa, kasyno wojskowe itd) pozostał .
  10. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:38)
    Raczej klaustrofobiczne miejsce...