Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 579
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Jak na taki pojazd to jest demon prędkości.
-
A w tej lufie tak przypadkiem nie znalazłeś jakiejś pustej butelki czy puszki po piwie?
-
Z Twojej Leszku opisówki wnioskuję, że nie jeden ładowniczy zakręcił się na śmierć?
-
Jak oryginał to wszystko oryginał...
-
Szczerość dziecięcej fascynacji nie ma końca, prawda?
-
Zastanawiałem się Leszku czy pokażesz właśnie tę prawie chrapę? Super detalik. ++++++++++++
-
Czemu luf dumnie w górę nie ustawili?...
-
Czyli wystarczyło pociągnąć z pepegi po tym zbiorniczku " olej " i T-34 zalewał się ogniem?
-
Piękna bestia a we wszystkich takich bestiach z silnikiem diesla jak choćby jeszcze czeska Tatra, szwedzkie Volvo, Scania lubię tę ich fantastyczną pracę wydechu, kolejna w przenośni muzyka cylindrów, czy ktoś mnie rozumie?
-
Irenko, kbk AK to nie rewolwer, tylko karabinek automatyczny. Rewolwer jest wprawdzie też wielostrzałową bronią powtarzalna, ale jest to broń krótka i nieautomatyczna, w której funkcję magazynka (niewymiennego) spełnia obrotowy bęben z kilkoma komorami nabojowymi (zwykle sześcioma). Karabinek natomiast, to broń strzelecka o takiej samej konstrukcji jak karabin, lecz o krótszej lufie i lżejszym łożu. W porównaniu do karabinu jest nieco lżejszy i zdecydowanie poręczniejszy dzięki mniejszej długości, jednak ma mniejszą donośność, mniejszą celność i większy odrzut.
-
Jak na taki pojazd to jest demon prędkości.
-
A w tej lufie tak przypadkiem nie znalazłeś jakiejś pustej butelki czy puszki po piwie?
-
Z Twojej Leszku opisówki wnioskuję, że nie jeden ładowniczy zakręcił się na śmierć?
-
Jak oryginał to wszystko oryginał...
-
Szczerość dziecięcej fascynacji nie ma końca, prawda?
-
Zastanawiałem się Leszku czy pokażesz właśnie tę prawie chrapę? Super detalik. ++++++++++++
-
Czemu luf dumnie w górę nie ustawili?...
-
Czyli wystarczyło pociągnąć z pepegi po tym zbiorniczku " olej " i T-34 zalewał się ogniem?
-
Piękna bestia a we wszystkich takich bestiach z silnikiem diesla jak choćby jeszcze czeska Tatra, szwedzkie Volvo, Scania lubię tę ich fantastyczną pracę wydechu, kolejna w przenośni muzyka cylindrów, czy ktoś mnie rozumie?
-
Irenko, kbk AK to nie rewolwer, tylko karabinek automatyczny. Rewolwer jest wprawdzie też wielostrzałową bronią powtarzalna, ale jest to broń krótka i nieautomatyczna, w której funkcję magazynka (niewymiennego) spełnia obrotowy bęben z kilkoma komorami nabojowymi (zwykle sześcioma). Karabinek natomiast, to broń strzelecka o takiej samej konstrukcji jak karabin, lecz o krótszej lufie i lżejszym łożu. W porównaniu do karabinu jest nieco lżejszy i zdecydowanie poręczniejszy dzięki mniejszej długości, jednak ma mniejszą donośność, mniejszą celność i większy odrzut.