Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 579

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:33)
    Jak na taki pojazd to jest demon prędkości.
  2. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:29)
    A w tej lufie tak przypadkiem nie znalazłeś jakiejś pustej butelki czy puszki po piwie?
  3. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:27)
    Z Twojej Leszku opisówki wnioskuję, że nie jeden ładowniczy zakręcił się na śmierć?
  4. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:25)
    Jak oryginał to wszystko oryginał...
  5. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:23)
    Szczerość dziecięcej fascynacji nie ma końca, prawda?
  6. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:22)
    Zastanawiałem się Leszku czy pokażesz właśnie tę prawie chrapę? Super detalik. ++++++++++++
  7. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:20)
    Czemu luf dumnie w górę nie ustawili?...
  8. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:18)
    Czyli wystarczyło pociągnąć z pepegi po tym zbiorniczku " olej " i T-34 zalewał się ogniem?
  9. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 16:12)
    Piękna bestia a we wszystkich takich bestiach z silnikiem diesla jak choćby jeszcze czeska Tatra, szwedzkie Volvo, Scania lubię tę ich fantastyczną pracę wydechu, kolejna w przenośni muzyka cylindrów, czy ktoś mnie rozumie?
  10. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 15:51)
    Irenko, kbk AK to nie rewolwer, tylko karabinek automatyczny. Rewolwer jest wprawdzie też wielostrzałową bronią powtarzalna, ale jest to broń krótka i nieautomatyczna, w której funkcję magazynka (niewymiennego) spełnia obrotowy bęben z kilkoma komorami nabojowymi (zwykle sześcioma). Karabinek natomiast, to broń strzelecka o takiej samej konstrukcji jak karabin, lecz o krótszej lufie i lżejszym łożu. W porównaniu do karabinu jest nieco lżejszy i zdecydowanie poręczniejszy dzięki mniejszej długości, jednak ma mniejszą donośność, mniejszą celność i większy odrzut.