Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 574

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 19:12)
    Nie wiem, czy taki strzał powodował zapłon, bo to jednak olej napędowy, a nie benzyna... Ale może tak.
  2. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 19:12)
    Piękny strop kasetonowy tylko głowa mnie boli od stawania na rękach....
  3. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 19:10)
    Może dlatego, że czołg za chwilę wjeżdżał na lawetę.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 19:07)
    Prawda, prawda...
  5. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 18:47)
    :)
  6. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 18:37)
    Myślę, Sławku, że masz rację. Nie wiem wprawdzie na 100% skąd pochodzą (z której jednostki wojskowej), ale faktem jest, że imprezę organizowało Mrągowskie Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Wojskowych i Zabytkowych "Szwadron".
  7. hooltayka
    hooltayka (16.12.2013 18:32)
    Dzięki...to jest pomysł!
    Mieszanka piorunująca!:-)
  8. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 18:31)
    Sławku, w ten układ był wyposażony SKOT...
  9. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 18:26)
    Hooltayko, to może niech się zaleje "w trupa" i padnie... Unikniesz konsekwencji, a może kac gigant następnego dnia będzie wystarczającą karą. Tu masz podpowiedź, jakiej mieszanki piorunującej użyć: http://www.youtube.com/watch?v=FXlrWRlGsHc
  10. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 18:25)
    Superrrrr...