Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 572
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Nie, jest na belce tęczowej. Tak wyszło na zdjęciu...
-
Oczywiście, że zacne.
-
Również bardzo sympatyczna sceneria.
-
Sympatyczny.
-
Dobry sposób na pobudzenie krążenia krwi.
-
Obiekt bardzo mi się podoba w przeciwieństwie do upadłych, zapuszczonych czy opuszczonych dwóch stadionów w Olsztynie przy ul. Sybiraków i Piłsudskiego
-
:}}
-
Podzielam uwagę Piotra bo z tej perspektywy architektura prezentuje się okazale.
-
Kolory znikły, ktoś "ochrzcił" farby?
-
Jedna z moich ulubionych technik przedstawiania drogi krzyżowej.
-
Nie, jest na belce tęczowej. Tak wyszło na zdjęciu...
-
Oczywiście, że zacne.
-
Również bardzo sympatyczna sceneria.
-
Sympatyczny.
-
Dobry sposób na pobudzenie krążenia krwi.
-
Obiekt bardzo mi się podoba w przeciwieństwie do upadłych, zapuszczonych czy opuszczonych dwóch stadionów w Olsztynie przy ul. Sybiraków i Piłsudskiego
-
:}}
-
Podzielam uwagę Piotra bo z tej perspektywy architektura prezentuje się okazale.
-
Kolory znikły, ktoś "ochrzcił" farby?
-
Jedna z moich ulubionych technik przedstawiania drogi krzyżowej.