Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 572

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 20:16)
    Nie, jest na belce tęczowej. Tak wyszło na zdjęciu...
  2. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:16)
    Oczywiście, że zacne.
  3. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:15)
    Również bardzo sympatyczna sceneria.
  4. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:14)
    Sympatyczny.
  5. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:14)
    Dobry sposób na pobudzenie krążenia krwi.
  6. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:13)
    Obiekt bardzo mi się podoba w przeciwieństwie do upadłych, zapuszczonych czy opuszczonych dwóch stadionów w Olsztynie przy ul. Sybiraków i Piłsudskiego
  7. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 20:11)
    :}}
  8. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:09)
    Podzielam uwagę Piotra bo z tej perspektywy architektura prezentuje się okazale.
  9. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:05)
    Kolory znikły, ktoś "ochrzcił" farby?
  10. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:03)
    Jedna z moich ulubionych technik przedstawiania drogi krzyżowej.