Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 573

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:02)
    Czuć miniony czas...
  2. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:01)
    Czy to jest aż pod sklepieniem, dlaczego tak wysoko?
  3. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:00)
    Artystyczna.
  4. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 19:50)
    Przepraszam, miało być oczywiście Piotrze.
  5. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 19:49)
    Na filmach chociaż to tylko filmy widać było niejednokrotnie, że wręcz wybuchały ogniem. Cały czołg podejrzewam, ze w szczególności "zad" był nagrzany od silnika, tarć kół gąsienic i etc. Trzeba by było zadać pytanie tym od potwierdzania mitów i prawd.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 19:25)
    No i spiorunowanie wzrokiem też nie zaszkodzi...
  7. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 19:23)
    Co do drugiej części odpowiedzi to również zgadzam się z Tobą Leszku.
  8. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 19:20)
    :-)
  9. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 19:14)
    Który to rok, bo nie chcę wracać do opisu?
  10. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 19:13)
    To jest godne ujrzenia na żywo...