Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1122

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2011 22:11)
    Ja bylem wtedy w LO :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2011 21:33)
    Domyslam sie :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2011 21:32)
    :-) A wtedy byl swietny przelicznik :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2011 21:31)
    :-)
  5. lmichorowski
    lmichorowski (15.08.2011 21:28)
    1997 i 1998 to lata, gdy przebywałem służbowo we Włoszech. O dziwo, zdjęć mam stosunkowo mało, gdyż w tamtym okresie - znacznie częściej niż obecnie - sporo podróży uwieczniałem na wideo.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (15.08.2011 21:25)
    Też ciekawe strony. Niestety, nie miałem okazji (jeszcze) być na wschodzie USA. A te zdjęcia z marca 1991 robiłem w czasie pobytu na targach w Weronie. Są to zeskanowane ORWO-wskie slajdy, stąd może taka tonacja kolorystyczna. W ogóle, wszystkie moje włoskie zdjęcia z tej galerii pochodzą z epoki "przedcyfrowej".
  7. lmichorowski
    lmichorowski (15.08.2011 21:14)
    Tego pana - notabene, naszego znajomego księdza być może na innych zdjęciach z Włoch. Tę panią - moją małżonkę, prawdopodobnie na zdjęciach i z innych podróży.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (15.08.2011 21:10)
    :) Niestety. I nawet nie pomyśleliśmy z towarzyszącym mi kolegą, by wystawić kapelusz celem uzyskania tzw. wpływów dewizowych.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (15.08.2011 21:08)
    Mimo wszystko, Orla Perć jest chyba bardzie atrakcyjna, choć - nie przeczę - na tamtym włoskim szlaku nie brakowało pięknych widoków.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (15.08.2011 21:06)
    Byłem wówczas na III roku wydziału HZ w ówczesnej SGPiS (dziś - SGH).