Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1121
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Byłem kiedyś w Tumie- kolegiata jest rzeczywiście imponująca.
-
oj tam, oj tam, drobną przesadą :) Szkoda, że nie masz profilu na flihgtmemory
-
samoloty dziękują :) Ty to wszystkim już latałeś
-
Tak tez czulem, ze z Wlochami Cie laczy sporo, zarowno z krajem jak i mieszkancami :-)
-
:)
-
To też - chyba za 1 USD na czarnym rynku dostawało się wówczas ca 80 zł (przy średniej krajowej zarobków ok. 3500 - 3700 zł.
-
dziękuje za plusy dla Unieścia
-
Mialem na mysli przelicznik waluty zachodniej w stosunku do zlotowki :-)
-
Dzieki Leszku za odwiedziny w Andaluzji i rozmowy na rozne tematy :-) Te zdjecia z dawnych czasow (mam na mysli glownie Twoje) maja duzo uroku mimi swych czestych niedoskonalosci. To troche sie bierze tez ze wspomnien tamtych lat, ktore te zdjecia wlasnie w ten sposob zarejestrowaly. Owczesna moda, samochody to wszystko sklada sie na obraz tamtych lat.
-
Tak, jak pamiętam to było ok. 500-600 LIT za 1 USD. Ale i ceny były inne. Kawa kosztowała ok. 80 LIT, a "panino" ok. 100 LIT.
-
Byłem kiedyś w Tumie- kolegiata jest rzeczywiście imponująca.
-
oj tam, oj tam, drobną przesadą :) Szkoda, że nie masz profilu na flihgtmemory
-
samoloty dziękują :) Ty to wszystkim już latałeś
-
Tak tez czulem, ze z Wlochami Cie laczy sporo, zarowno z krajem jak i mieszkancami :-)
-
:)
-
To też - chyba za 1 USD na czarnym rynku dostawało się wówczas ca 80 zł (przy średniej krajowej zarobków ok. 3500 - 3700 zł.
-
dziękuje za plusy dla Unieścia
-
Mialem na mysli przelicznik waluty zachodniej w stosunku do zlotowki :-)
-
Dzieki Leszku za odwiedziny w Andaluzji i rozmowy na rozne tematy :-) Te zdjecia z dawnych czasow (mam na mysli glownie Twoje) maja duzo uroku mimi swych czestych niedoskonalosci. To troche sie bierze tez ze wspomnien tamtych lat, ktore te zdjecia wlasnie w ten sposob zarejestrowaly. Owczesna moda, samochody to wszystko sklada sie na obraz tamtych lat.
-
Tak, jak pamiętam to było ok. 500-600 LIT za 1 USD. Ale i ceny były inne. Kawa kosztowała ok. 80 LIT, a "panino" ok. 100 LIT.