Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1121

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. przedpole
    przedpole (19.08.2011 8:24)
    Byłem kiedyś w Tumie- kolegiata jest rzeczywiście imponująca.
  2. voyager747
    voyager747 (19.08.2011 0:22)
    oj tam, oj tam, drobną przesadą :) Szkoda, że nie masz profilu na flihgtmemory
  3. voyager747
    voyager747 (18.08.2011 23:39)
    samoloty dziękują :) Ty to wszystkim już latałeś
  4. s.wawelski
    s.wawelski (16.08.2011 19:32)
    Tak tez czulem, ze z Wlochami Cie laczy sporo, zarowno z krajem jak i mieszkancami :-)
  5. voyager747
    voyager747 (16.08.2011 19:20)
    :)
  6. lmichorowski
    lmichorowski (16.08.2011 19:14)
    To też - chyba za 1 USD na czarnym rynku dostawało się wówczas ca 80 zł (przy średniej krajowej zarobków ok. 3500 - 3700 zł.
  7. mj1945
    mj1945 (16.08.2011 8:50)
    dziękuje za plusy dla Unieścia
  8. s.wawelski
    s.wawelski (16.08.2011 0:07)
    Mialem na mysli przelicznik waluty zachodniej w stosunku do zlotowki :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2011 22:41)
    Dzieki Leszku za odwiedziny w Andaluzji i rozmowy na rozne tematy :-) Te zdjecia z dawnych czasow (mam na mysli glownie Twoje) maja duzo uroku mimi swych czestych niedoskonalosci. To troche sie bierze tez ze wspomnien tamtych lat, ktore te zdjecia wlasnie w ten sposob zarejestrowaly. Owczesna moda, samochody to wszystko sklada sie na obraz tamtych lat.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (15.08.2011 22:15)
    Tak, jak pamiętam to było ok. 500-600 LIT za 1 USD. Ale i ceny były inne. Kawa kosztowała ok. 80 LIT, a "panino" ok. 100 LIT.