Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1098

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. alefur
    alefur (19.09.2011 21:29)
    już mi się bardzo podoba .... szkoda, szkoda - dobrze, że jeszcze babie lato istnieje ....
  2. voyager747
    voyager747 (19.09.2011 19:21)
    ale tłok :)
  3. iwonka55h
    iwonka55h (19.09.2011 18:47)
    piękna podróż przez całe lato, opatrzona wierszykami.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (18.09.2011 10:41)
    Leszku, dziękuję, ja byłam w Łodzi pierwszy raz. Słyszałam, że Piotrkowska jest odnowiona i wygląda pięknie ale trochę się rozczarowałam, gdy zobaczyłam, że odnowione jest zaledwie kilka kamienic. Pewnie wrócę za jakiś czas do miasta Łodzi, bo kilka godzin to zdecydowanie za mało na poznanie atmosfery dużego miasta.
  5. asta_77
    asta_77 (15.09.2011 19:15)
    Dziękuję pięknie za odwiedziny w Indonezji
  6. czarmir1
    czarmir1 (15.09.2011 18:40)
    Dziękuję bardzo za podróż po Chinach, komentarze i plusiki, a w wolnych chwilach zapraszam ponownie :-). Pozdrawiam serdecznie :-)
  7. irena2005n
    irena2005n (15.09.2011 11:51)
    ...bardzo dziękuję za wizytę w ogrodach w Zurychu...
  8. lmichorowski
    lmichorowski (13.09.2011 22:22)
    Też miałem takie skojarzenie.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (13.09.2011 22:21)
    Widzisz, w skansenie byłem z własną żoną, więc niezbyt uważnie przyglądałem się cudzym... Ale masz rację, to raczej ona.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (13.09.2011 22:19)
    Ja też.