Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1075

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (17.10.2011 20:41)
    ...ale gość z lewej nie sprawia wrażenia niedożywionego z powodu niskiej efektywności brań...
  2. voyager747
    voyager747 (17.10.2011 19:04)
    też ładne, fajne oświetlenie :)
  3. voyager747
    voyager747 (17.10.2011 19:02)
    ++++++
  4. voyager747
    voyager747 (17.10.2011 18:58)
    szkoda ):
  5. irena2005n
    irena2005n (17.10.2011 15:20)
    ...przyznaję racje...ale te nie niebieskie...chyba najbardziej mnie urzekły...
  6. lmichorowski
    lmichorowski (17.10.2011 15:02)
    Owszem, skromny, ale po części wynika to też i stąd, że cerkiew jest maleńka.
  7. przedpole
    przedpole (17.10.2011 14:53)
    Ikonostas raczej skromny- nie to co w cerkwi unickiej
  8. przedpole
    przedpole (17.10.2011 14:47)
    Aż przyjemnie popatrzeć
  9. przedpole
    przedpole (17.10.2011 14:43)
    Byłby ładny ,gdyby nie te okropne plastiki
  10. lmichorowski
    lmichorowski (17.10.2011 14:37)
    Niebieski jest, faktycznie, najczęściej spotykanym kolorem, na który malowane są podlaskie cerkiewki. Ale są też i inne - zielone, żółto-brązowe. Też piękne.