Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1054

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (23.11.2011 20:04)
    Mam je też na wideo.
  2. irena2005n
    irena2005n (23.11.2011 16:29)
    ..urocze...
  3. pejer21
    pejer21 (23.11.2011 11:09)
    dziękuje za podróż szlakiem architektury drewnianej i Tatry :) pozdrawiam serdecznie
  4. bkrystina
    bkrystina (22.11.2011 21:38)
    Leszku spóźnione podziękowania i pozdrowienia :)
  5. piechur98
    piechur98 (22.11.2011 19:44)
    dzięki za odwiedziny i plusy
  6. lmichorowski
    lmichorowski (21.11.2011 19:39)
    Pogoda była, taka jaka była. Nie wybierałem. A co do wycieczek szkolnych (notabene też w latach 60.) to z racji, że do szkoły chodziłem w Warszawie, jeździliśmy w inne strony - a więc do Krakowa, Torunia, Lublina i Białegostoku.
  7. aniachal
    aniachal (21.11.2011 17:36)
    Jak miło,że powędrowałeś po Turcji.....
  8. ryzako
    ryzako (21.11.2011 13:24)
    ...i był temat jednego z wypracowań z języka polskiego: "Co przedstawia i co wyraża pomnik Nike w Warszawie?"-1967r
  9. sagnes80
    sagnes80 (21.11.2011 13:19)
    Witaj Leszku :) Dziękuję za mazurską wędrówkę :)
  10. ryzako
    ryzako (21.11.2011 12:59)
    ...chyba specjalnie wybrałeś typ pogody do wykonania tej fotografii :-)
    Pamietam pierwszą wycieczkę szkolną do stolicy (1965?) i jej największą atrakcję czyli wjazd windą na 30 piętro PKiN. Drugą osobliwością były schody ruchome (szczęśliwcom udało się wjechać 2 razy...)