Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1054
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Mam je też na wideo.
-
..urocze...
-
dziękuje za podróż szlakiem architektury drewnianej i Tatry :) pozdrawiam serdecznie
-
Leszku spóźnione podziękowania i pozdrowienia :)
-
dzięki za odwiedziny i plusy
-
Pogoda była, taka jaka była. Nie wybierałem. A co do wycieczek szkolnych (notabene też w latach 60.) to z racji, że do szkoły chodziłem w Warszawie, jeździliśmy w inne strony - a więc do Krakowa, Torunia, Lublina i Białegostoku.
-
Jak miło,że powędrowałeś po Turcji.....
-
...i był temat jednego z wypracowań z języka polskiego: "Co przedstawia i co wyraża pomnik Nike w Warszawie?"-1967r
-
Witaj Leszku :) Dziękuję za mazurską wędrówkę :)
-
...chyba specjalnie wybrałeś typ pogody do wykonania tej fotografii :-)
Pamietam pierwszą wycieczkę szkolną do stolicy (1965?) i jej największą atrakcję czyli wjazd windą na 30 piętro PKiN. Drugą osobliwością były schody ruchome (szczęśliwcom udało się wjechać 2 razy...)
-
Mam je też na wideo.
-
..urocze...
-
dziękuje za podróż szlakiem architektury drewnianej i Tatry :) pozdrawiam serdecznie
-
Leszku spóźnione podziękowania i pozdrowienia :)
-
dzięki za odwiedziny i plusy
-
Pogoda była, taka jaka była. Nie wybierałem. A co do wycieczek szkolnych (notabene też w latach 60.) to z racji, że do szkoły chodziłem w Warszawie, jeździliśmy w inne strony - a więc do Krakowa, Torunia, Lublina i Białegostoku.
-
Jak miło,że powędrowałeś po Turcji.....
-
...i był temat jednego z wypracowań z języka polskiego: "Co przedstawia i co wyraża pomnik Nike w Warszawie?"-1967r
-
Witaj Leszku :) Dziękuję za mazurską wędrówkę :)
-
...chyba specjalnie wybrałeś typ pogody do wykonania tej fotografii :-)
Pamietam pierwszą wycieczkę szkolną do stolicy (1965?) i jej największą atrakcję czyli wjazd windą na 30 piętro PKiN. Drugą osobliwością były schody ruchome (szczęśliwcom udało się wjechać 2 razy...)
