Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1042

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. iwonka55h
    iwonka55h (23.12.2011 9:38)
    Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
    i
    Wspaniałego Nowego Roku
    spełniającego
    małe i duże marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary,
    szczęścia i powodzenia
    życzy
    Iwona
  2. turysta1310
    turysta1310 (23.12.2011 8:19)
    Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia.
    Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod żywą choinką zaś dużo prezentów.
    Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok,
    żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Tobie i całej Twojej rodzinie życzy….Tadek
  3. voyager747
    voyager747 (23.12.2011 0:13)
    Też życzymy wszystkiego najlepszego całą rodziną :)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (22.12.2011 23:27)
    Leszku, z okazji nadchodzacych Swiąt zyczę Ci wszystkiego najlepszego, nieustajacej pogody ducha i wielu wspanialych wrazen z podrozy w nadchodzącym Nowym Roku 2012. Łącze serdeczne pozdrowienia :-)
  5. jolrop
    jolrop (22.12.2011 23:22)
    Leszku:)Wielkie dzięki za pamięć i okazywane wyrazy sympatii:) I Tobie spokojnych, pelnych nadziei, wiary i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam serdecznie.
  6. timu
    timu (22.12.2011 12:34)
    Ale Ci zazdroszczę wiedzy na temat Mediolanu i Werony :) co do zamku w Mediolanie, miałem podobne odczucia, chociaż może u mnie wywołała to przygnębiająca pogoda... Zobaczyliśmy praktycznie wszystko co mieliśmy w planach, w Weronie byłem już drugi raz. Pierwszy raz jakieś 3 godzinki mieliśmy tam postoju w drodze na Costa Brava, miałem wtedy jakieś 7 lat :)) Fajnie było sobie przypomnieć Julkę i Arenę. Niestety nic innego wtedy nie zapamiętałem :) Dla mnie niekwestionowany numer jeden tego wyjazdu to była Katedra Duomo, która zrobiła na nas piorunujące wrażenie :) pozdrawiam serdecznie :)
  7. zfiesz
    zfiesz (21.12.2011 0:24)
    muchas gracias i didi madloba:-) za urugwaj i gruzję...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (20.12.2011 20:21)
    ...pewnie by musiał "przy budowie" porobić...
  9. lmichorowski
    lmichorowski (18.12.2011 21:10)
    Może dlatego, że była sobota.
  10. pt.janicki
    pt.janicki (18.12.2011 20:27)
    ...i ile jeszcze wolnych miejsc parkingowych...