Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1041
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
-
miałem kilka takich cabrioletów :)
-
Dziękuję za pamięć i piękne życzenia świąteczne:)
Życzę spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie bliskich ludzi
oraz szczęśliwego i pełnego ciekawych podróży
Nowego Roku 2012!
-
Dobrych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia
a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń i nadziei.
-
Leszku, serdecznie dziekuje za pamiec i zyczenia i przesylam Ci rowniez moc najserdeczniejszych zyczen, zdrowych, radosnych i pelnych pokoju Swiat Bozego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego i spelnienia wszystkich planow i marzen, szczegolnie tez tych podrozniczych w nadchodzacym roku.
-
Leszku, serdecznie dziękuję za życzenia. Tobie życzę zdrowych i spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia :)
-
Niech się spełnią Bożonarodzeniowe życzenia,
te trudne i łatwe do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i małe,
mówione głośno lub niemówione wcale.
-
Wesołych Świąt oraz podróżniczego Nowego Roku życzy Marek
-
Zdrowych , wesołych , pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia
oraz powodzenia w realizacji wszelkich planów w 2012 roku. Marek
-
Dziękuje bardzo za życzenia.Również Leszku przesyłam dla ciebie i całej twojej rodziny Zdrowych wesołych świąt
-
miałem kilka takich cabrioletów :)
-
Dziękuję za pamięć i piękne życzenia świąteczne:)
Życzę spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie bliskich ludzi
oraz szczęśliwego i pełnego ciekawych podróży
Nowego Roku 2012!
-
Dobrych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia
a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń i nadziei. -
Leszku, serdecznie dziekuje za pamiec i zyczenia i przesylam Ci rowniez moc najserdeczniejszych zyczen, zdrowych, radosnych i pelnych pokoju Swiat Bozego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego i spelnienia wszystkich planow i marzen, szczegolnie tez tych podrozniczych w nadchodzacym roku.
-
Leszku, serdecznie dziękuję za życzenia. Tobie życzę zdrowych i spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia :)
-
Niech się spełnią Bożonarodzeniowe życzenia,
te trudne i łatwe do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i małe,
mówione głośno lub niemówione wcale. -
Wesołych Świąt oraz podróżniczego Nowego Roku życzy Marek
-
Zdrowych , wesołych , pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia
oraz powodzenia w realizacji wszelkich planów w 2012 roku. Marek
-
Dziękuje bardzo za życzenia.Również Leszku przesyłam dla ciebie i całej twojej rodziny Zdrowych wesołych świąt

by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!
Wesołych Świąt!