Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1041

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. edytamalceva
    edytamalceva (24.12.2011 11:16)
    Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
    by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
    By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
    a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
    By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
    by spokojna przerwa ukoiła złość
    By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
    a kolędowych śpiewów nie było dość!


    Wesołych Świąt!
  2. dezerter72
    dezerter72 (24.12.2011 11:14)
    miałem kilka takich cabrioletów :)
  3. mariareis
    mariareis (24.12.2011 8:55)
    Dziękuję za pamięć i piękne życzenia świąteczne:)
    Życzę spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie bliskich ludzi
    oraz szczęśliwego i pełnego ciekawych podróży
    Nowego Roku 2012!
  4. treize
    treize (24.12.2011 8:48)
    Dobrych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia
    a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń i nadziei.
  5. mapew
    mapew (23.12.2011 23:46)
    Leszku, serdecznie dziekuje za pamiec i zyczenia i przesylam Ci rowniez moc najserdeczniejszych zyczen, zdrowych, radosnych i pelnych pokoju Swiat Bozego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego i spelnienia wszystkich planow i marzen, szczegolnie tez tych podrozniczych w nadchodzacym roku.
  6. rodos13
    rodos13 (23.12.2011 23:06)
    Leszku, serdecznie dziękuję za życzenia. Tobie życzę zdrowych i spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia :)
  7. czarmir1
    czarmir1 (23.12.2011 21:08)
    Niech się spełnią Bożonarodzeniowe życzenia,
    te trudne i łatwe do spełnienia.
    Niech się spełnią te duże i małe,
    mówione głośno lub niemówione wcale.
  8. przedpole
    przedpole (23.12.2011 19:49)
    Wesołych Świąt oraz podróżniczego Nowego Roku życzy Marek
  9. mj1945
    mj1945 (23.12.2011 19:18)
    Zdrowych , wesołych , pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia
    oraz powodzenia w realizacji wszelkich planów w 2012 roku. Marek
  10. wojtass83
    wojtass83 (23.12.2011 16:26)
    Dziękuje bardzo za życzenia.Również Leszku przesyłam dla ciebie i całej twojej rodziny Zdrowych wesołych świąt