Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1039

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. asta_77
    asta_77 (27.12.2011 8:35)
    Bardzo dziękuję za życzenia i przy okazji za odwiedziny w Szwajcarii. Pozdrawiam ;)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (27.12.2011 5:39)
    Leszku, bardzo sie ciesze ze wspolnego lotu samolotem w same Swieta. Pozdrawiam Cie serdecznie :-)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (26.12.2011 16:06)
    To prawda, aż przykro patrzeć...
  4. lmichorowski
    lmichorowski (26.12.2011 15:50)
    Szkoda...
  5. przedpole
    przedpole (26.12.2011 15:19)
    Szkoda ,że to kolorowa kostka ,a nie coś bardziej pasującego do otoczenia
  6. przedpole
    przedpole (26.12.2011 15:16)
    Mi to wygląda na neobarok
  7. przedpole
    przedpole (26.12.2011 15:15)
    Magia starego,drewnianego kościoła.
  8. przedpole
    przedpole (26.12.2011 15:13)
    Przestał pełnić funkcje liturgiczne i... popada w ruinę.Ileż w Polsce takich przypadków.
  9. jolantas1955
    jolantas1955 (26.12.2011 11:35)
    Dziękuję bardzo za życzenia i plusiki! Cieszę się, że dzięki mnie mogłeś powrócić w tamte klimaty:)Do siego roku!!
  10. slawannka
    slawannka (25.12.2011 22:23)
    Leszku, dopiero dotarłam do komputera, dziękuję za miłe życzenia i ja Tobie też wszystkiego najlepszego życzę. "_