Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1038
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Dziękuję, ale samo miejsce ma w sobie to "coś"...
-
Wprawdzie nie było moim zamierzeniem "propagowanie" Podlasia, tylko przedstawienie moich podróży po tym regionie, ale nie mam nic przeciwko temu, że tak to postrzegasz. Region ten z pewnością bowiem zasługuje na popularyzację - przepiękna przyroda, wielokulturowość i liczne zabytki warte są tego, by poświęcić mu trochę czasu i uwzględnić w podróżniczych planach. Dziękuję za plusy i wyrazy uznania. Pozdrawiam.
-
propagujesz tereny do których przymierzam się od lat, bagna biebrzańskie i puszcza białowieska czeka na liście jako pierwsze w kolejności. Twoja wiedza jest ogromna nawet jeśli jak mówisz , korzystasz ze źródeł, musisz mnóstwo czasu na to poświęcić, ogromny szacunek, zwłaszcza w zabieganym świecie.
Jedna tylko moja rada, "zanęć a nie wyręczaj" zostaw cos dla innych kolumberowiczów :)
Pokaż jakie piekne, ale zostaw trochę dla nas, żebyśmy też coś jeszcze odkryli.
-
bardzo ładne ujęcie
-
Piękne nasycone kolory
-
Cóż, Lenin też człowiek sikać musi :)
-
Fajne zdjęcie, ale chyba trochę ostrość zgubiło
-
dzięki za wizytę
-
Serdecznie dziękuję za życzenia, bardzo miło mnie przywitały w świateczny hiszpański dzień, jednak atmosfera świąt tylko w Polsce jest magiczna.
Życzę szczęśliwego Nowego Roku owocnego w podróże i zdjęcia
-
Leszku, bardzo dziękuję za świąteczne życzenia. Ja z kolei życzę by nadchodzący 2012 stał się okresem realizacji największych marzeń, także podróżniczych. Niech będzie pełen radości i uśmiechu.
-
Dziękuję, ale samo miejsce ma w sobie to "coś"...
-
Wprawdzie nie było moim zamierzeniem "propagowanie" Podlasia, tylko przedstawienie moich podróży po tym regionie, ale nie mam nic przeciwko temu, że tak to postrzegasz. Region ten z pewnością bowiem zasługuje na popularyzację - przepiękna przyroda, wielokulturowość i liczne zabytki warte są tego, by poświęcić mu trochę czasu i uwzględnić w podróżniczych planach. Dziękuję za plusy i wyrazy uznania. Pozdrawiam.
-
propagujesz tereny do których przymierzam się od lat, bagna biebrzańskie i puszcza białowieska czeka na liście jako pierwsze w kolejności. Twoja wiedza jest ogromna nawet jeśli jak mówisz , korzystasz ze źródeł, musisz mnóstwo czasu na to poświęcić, ogromny szacunek, zwłaszcza w zabieganym świecie.
Jedna tylko moja rada, "zanęć a nie wyręczaj" zostaw cos dla innych kolumberowiczów :)
Pokaż jakie piekne, ale zostaw trochę dla nas, żebyśmy też coś jeszcze odkryli. -
bardzo ładne ujęcie
-
Piękne nasycone kolory
-
Cóż, Lenin też człowiek sikać musi :)
-
Fajne zdjęcie, ale chyba trochę ostrość zgubiło
-
dzięki za wizytę
-
Serdecznie dziękuję za życzenia, bardzo miło mnie przywitały w świateczny hiszpański dzień, jednak atmosfera świąt tylko w Polsce jest magiczna.
Życzę szczęśliwego Nowego Roku owocnego w podróże i zdjęcia -
Leszku, bardzo dziękuję za świąteczne życzenia. Ja z kolei życzę by nadchodzący 2012 stał się okresem realizacji największych marzeń, także podróżniczych. Niech będzie pełen radości i uśmiechu.