Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1038

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (27.12.2011 16:05)
    Dziękuję, ale samo miejsce ma w sobie to "coś"...
  2. lmichorowski
    lmichorowski (27.12.2011 16:04)
    Wprawdzie nie było moim zamierzeniem "propagowanie" Podlasia, tylko przedstawienie moich podróży po tym regionie, ale nie mam nic przeciwko temu, że tak to postrzegasz. Region ten z pewnością bowiem zasługuje na popularyzację - przepiękna przyroda, wielokulturowość i liczne zabytki warte są tego, by poświęcić mu trochę czasu i uwzględnić w podróżniczych planach. Dziękuję za plusy i wyrazy uznania. Pozdrawiam.
  3. lanka
    lanka (27.12.2011 15:11)
    propagujesz tereny do których przymierzam się od lat, bagna biebrzańskie i puszcza białowieska czeka na liście jako pierwsze w kolejności. Twoja wiedza jest ogromna nawet jeśli jak mówisz , korzystasz ze źródeł, musisz mnóstwo czasu na to poświęcić, ogromny szacunek, zwłaszcza w zabieganym świecie.
    Jedna tylko moja rada, "zanęć a nie wyręczaj" zostaw cos dla innych kolumberowiczów :)
    Pokaż jakie piekne, ale zostaw trochę dla nas, żebyśmy też coś jeszcze odkryli.
  4. lanka
    lanka (27.12.2011 14:59)
    bardzo ładne ujęcie
  5. lanka
    lanka (27.12.2011 14:58)
    Piękne nasycone kolory
  6. lanka
    lanka (27.12.2011 14:50)
    Cóż, Lenin też człowiek sikać musi :)
  7. lanka
    lanka (27.12.2011 14:48)
    Fajne zdjęcie, ale chyba trochę ostrość zgubiło
  8. voyager747
    voyager747 (27.12.2011 14:33)
    dzięki za wizytę
  9. lanka
    lanka (27.12.2011 12:48)
    Serdecznie dziękuję za życzenia, bardzo miło mnie przywitały w świateczny hiszpański dzień, jednak atmosfera świąt tylko w Polsce jest magiczna.
    Życzę szczęśliwego Nowego Roku owocnego w podróże i zdjęcia
  10. entourager
    entourager (27.12.2011 9:04)
    Leszku, bardzo dziękuję za świąteczne życzenia. Ja z kolei życzę by nadchodzący 2012 stał się okresem realizacji największych marzeń, także podróżniczych. Niech będzie pełen radości i uśmiechu.