Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1818
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
hałdy prawie jak na Górnym Śląsku;)
-
domek domkiem, ale jak ładnie wygląda te drzewo, takie gładkie i świecące:)
-
jak się jedzie dwa dni i nic nie ma, a człowiek głodny to się ucieszy :)
-
spragnieni albo głodni może tak...
-
Przyjemnie się czyta, z przyjemnością ogląda. Cudne zdjęcia. Zapachniało mi Bali.... Dziękuję
-
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ żeby nie przedłużać
-
++++++++++++++++++
-
ach jo.......
-
Bardzo dziękuję za punkty z wycieczki w poszukiwaniu wiosny.
Pozdrawiam Tadek
-
pierwszy nieuśmiechnięty Balijczyk.
-
hałdy prawie jak na Górnym Śląsku;)
-
domek domkiem, ale jak ładnie wygląda te drzewo, takie gładkie i świecące:)
-
jak się jedzie dwa dni i nic nie ma, a człowiek głodny to się ucieszy :)
-
spragnieni albo głodni może tak...
-
Przyjemnie się czyta, z przyjemnością ogląda. Cudne zdjęcia. Zapachniało mi Bali.... Dziękuję
-
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ żeby nie przedłużać
-
++++++++++++++++++
-
ach jo.......
-
Bardzo dziękuję za punkty z wycieczki w poszukiwaniu wiosny.
Pozdrawiam Tadek -
pierwszy nieuśmiechnięty Balijczyk.