Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1818

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (19.04.2013 17:37)
    hałdy prawie jak na Górnym Śląsku;)
  2. pan_hons
    pan_hons (19.04.2013 17:35)
    domek domkiem, ale jak ładnie wygląda te drzewo, takie gładkie i świecące:)
  3. voyager747
    voyager747 (19.04.2013 17:31)
    jak się jedzie dwa dni i nic nie ma, a człowiek głodny to się ucieszy :)
  4. pan_hons
    pan_hons (19.04.2013 17:21)
    spragnieni albo głodni może tak...
  5. entourager
    entourager (19.04.2013 14:55)
    Przyjemnie się czyta, z przyjemnością ogląda. Cudne zdjęcia. Zapachniało mi Bali.... Dziękuję
  6. entourager
    entourager (19.04.2013 14:41)
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ żeby nie przedłużać
  7. entourager
    entourager (19.04.2013 14:28)
    ++++++++++++++++++
  8. entourager
    entourager (19.04.2013 14:28)
    ach jo.......
  9. turysta1310
    turysta1310 (19.04.2013 14:25)
    Bardzo dziękuję za punkty z wycieczki w poszukiwaniu wiosny.

    Pozdrawiam Tadek
  10. entourager
    entourager (19.04.2013 14:24)
    pierwszy nieuśmiechnięty Balijczyk.