Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1816

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 2:52)
    Też mi się z tym skojarzyło,a nawet układem krwionośnym-)
  2. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 2:50)
    Wiesz,że wiele razy zastanawiałam się jak to jest być ptakiem?
    Z góry wszystko jest inne-)
  3. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 2:49)
    Ja też wolę przestrzeń i ciszę,a tego w Australii nie brakuje.
    Co do okien,to różnie bywa.To akurat było dosyć czyste.
  4. avill
    avill (19.04.2013 23:14)
    super
  5. avill
    avill (19.04.2013 22:54)
    +++
  6. avill
    avill (19.04.2013 22:53)
    niesamowite chmury, świetnie oddają klimat
  7. avill
    avill (19.04.2013 22:51)
    uwielbiam taki foty, piekna
  8. pan_hons
    pan_hons (19.04.2013 19:29)
    Super było wrócić do Australii:) Choć rok minął (dla Was oczywiście, dla nas parę tygodni), to Australia nadal wygląda czarująco:) Jak zawsze świetne zdjęcia oraz ciekawy opis:) Duży plus za Twoją publikację dotyczącą Australii:) Czas się wziąć teraz za azjatyckie części Waszej wielkiej wyprawy:) Pozdrawiam!
  9. pan_hons
    pan_hons (19.04.2013 19:26)
    fajne zbliżenie na zakole:)
  10. pan_hons
    pan_hons (19.04.2013 19:25)
    ale super meandruje ta rzeka:)