Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1816
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Też mi się z tym skojarzyło,a nawet układem krwionośnym-)
-
Wiesz,że wiele razy zastanawiałam się jak to jest być ptakiem?
Z góry wszystko jest inne-)
-
Ja też wolę przestrzeń i ciszę,a tego w Australii nie brakuje.
Co do okien,to różnie bywa.To akurat było dosyć czyste.
-
super
-
+++
-
niesamowite chmury, świetnie oddają klimat
-
uwielbiam taki foty, piekna
-
Super było wrócić do Australii:) Choć rok minął (dla Was oczywiście, dla nas parę tygodni), to Australia nadal wygląda czarująco:) Jak zawsze świetne zdjęcia oraz ciekawy opis:) Duży plus za Twoją publikację dotyczącą Australii:) Czas się wziąć teraz za azjatyckie części Waszej wielkiej wyprawy:) Pozdrawiam!
-
fajne zbliżenie na zakole:)
-
ale super meandruje ta rzeka:)
-
Też mi się z tym skojarzyło,a nawet układem krwionośnym-)
-
Wiesz,że wiele razy zastanawiałam się jak to jest być ptakiem?
Z góry wszystko jest inne-) -
Ja też wolę przestrzeń i ciszę,a tego w Australii nie brakuje.
Co do okien,to różnie bywa.To akurat było dosyć czyste. -
super
-
+++
-
niesamowite chmury, świetnie oddają klimat
-
uwielbiam taki foty, piekna
-
Super było wrócić do Australii:) Choć rok minął (dla Was oczywiście, dla nas parę tygodni), to Australia nadal wygląda czarująco:) Jak zawsze świetne zdjęcia oraz ciekawy opis:) Duży plus za Twoją publikację dotyczącą Australii:) Czas się wziąć teraz za azjatyckie części Waszej wielkiej wyprawy:) Pozdrawiam!
-
fajne zbliżenie na zakole:)
-
ale super meandruje ta rzeka:)
