Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1796

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:54)
    Tak,są również dwuosobowe-)
  2. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:53)
    Piotrze...Trubadurów pamiętam-)!!!
    Dzięki-)
  3. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:52)
    Fakt,dziwnie się prowadzi samochód po lewej stronie,mając i skrzynię biegów po lewej.
    Jakoś sobie dawałam radę,jak trzeba było-)
  4. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:49)
    Ja kiedyś mieszkałam na wsi.Po mszy większość osobników płci męskiej skręcało w lewo do pobliskiej knajpy-)
    Wszędzie jest tak samo.
  5. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:46)
    Kiedy się jedzie na dalekie trasy w stepy i pustynię trzeba mieć telefon satelitarny.
    Kiedy masz awarię samochodu,to zapomnij o tym,że ktos tu przyjedzie go naprawić,albo ściągnąć.
    To strasznie dużo kosztuje.
    Pomoc nadejdzie po Ciebie,albo i nie(wtedy pożrą Cię kruki,wrony,sępy i orły).
    Przy drogach spotkaliśmy dosłownie dziesiątki wraków samochodów.
    Trzeba mieć odpowiedni samochód,zapas wody i telefon.
  6. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:40)
    Ale chyba raczej nie są długowieczni....
  7. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:33)
    Fakt-)
  8. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:32)
    Może doczekamy i będą rosły,ale czy to będzie miało urok?
  9. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:30)
    Nie mam pojęcia,ale pewnie sporo-)
  10. hooltayka
    hooltayka (28.04.2013 7:29)
    No tak-)