Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1796
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Tak,są również dwuosobowe-)
-
Piotrze...Trubadurów pamiętam-)!!!
Dzięki-)
-
Fakt,dziwnie się prowadzi samochód po lewej stronie,mając i skrzynię biegów po lewej.
Jakoś sobie dawałam radę,jak trzeba było-)
-
Ja kiedyś mieszkałam na wsi.Po mszy większość osobników płci męskiej skręcało w lewo do pobliskiej knajpy-)
Wszędzie jest tak samo.
-
Kiedy się jedzie na dalekie trasy w stepy i pustynię trzeba mieć telefon satelitarny.
Kiedy masz awarię samochodu,to zapomnij o tym,że ktos tu przyjedzie go naprawić,albo ściągnąć.
To strasznie dużo kosztuje.
Pomoc nadejdzie po Ciebie,albo i nie(wtedy pożrą Cię kruki,wrony,sępy i orły).
Przy drogach spotkaliśmy dosłownie dziesiątki wraków samochodów.
Trzeba mieć odpowiedni samochód,zapas wody i telefon.
-
Ale chyba raczej nie są długowieczni....
-
Fakt-)
-
Może doczekamy i będą rosły,ale czy to będzie miało urok?
-
Nie mam pojęcia,ale pewnie sporo-)
-
No tak-)
-
Tak,są również dwuosobowe-)
-
Piotrze...Trubadurów pamiętam-)!!!
Dzięki-) -
Fakt,dziwnie się prowadzi samochód po lewej stronie,mając i skrzynię biegów po lewej.
Jakoś sobie dawałam radę,jak trzeba było-) -
Ja kiedyś mieszkałam na wsi.Po mszy większość osobników płci męskiej skręcało w lewo do pobliskiej knajpy-)
Wszędzie jest tak samo. -
Kiedy się jedzie na dalekie trasy w stepy i pustynię trzeba mieć telefon satelitarny.
Kiedy masz awarię samochodu,to zapomnij o tym,że ktos tu przyjedzie go naprawić,albo ściągnąć.
To strasznie dużo kosztuje.
Pomoc nadejdzie po Ciebie,albo i nie(wtedy pożrą Cię kruki,wrony,sępy i orły).
Przy drogach spotkaliśmy dosłownie dziesiątki wraków samochodów.
Trzeba mieć odpowiedni samochód,zapas wody i telefon. -
Ale chyba raczej nie są długowieczni....
-
Fakt-)
-
Może doczekamy i będą rosły,ale czy to będzie miało urok?
-
Nie mam pojęcia,ale pewnie sporo-)
-
No tak-)
