Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1795

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. cairos
    cairos (28.04.2013 10:11)
    Chyba pójdę się ululać.
  2. cairos
    cairos (28.04.2013 10:10)
    Ciekawe jakie ten gamelon wydaje dźwięki? Fot. znakomita.
  3. cairos
    cairos (28.04.2013 10:08)
    Niesamowite.
  4. cairos
    cairos (28.04.2013 10:08)
    Bardzo ładne.
  5. cairos
    cairos (28.04.2013 10:06)
    Piękny wieczorny pejzaż.
  6. cairos
    cairos (28.04.2013 10:06)
    Kolory fascynują. Krótka ogniskowa daję świetne efekty wizualne.
  7. cairos
    cairos (28.04.2013 10:02)
    Bajeczne.
  8. cairos
    cairos (28.04.2013 10:01)
    Wspaniałe są te lotnicze ujęcia.
  9. cairos
    cairos (28.04.2013 10:00)
    Bardzo ciekawe zdjęcie.
  10. pt.janicki
    pt.janicki (28.04.2013 8:58)
    Ireno, o ile dobrze pamiętam z któregoś wpisu, Dolny Śląsk, to Twoje rodzinne strony. Wspominam ten region dla wielu wspaniałych zabytków, którymi byłem, jestem nadal zauroczony http://kolumber.pl/g/142715-Per%C5%82y%20do%20oprawy
    Cieszę się z Twojego uznania dla łódzkiego Pałacu Biedermanna, który chyba może być porównany z podobnymi w Twoich stronach ... :-) ...
    ...a może masz jakieś ich zdjęcia ... :-) ... ?