Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1795
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Chyba pójdę się ululać.
-
Ciekawe jakie ten gamelon wydaje dźwięki? Fot. znakomita.
-
Niesamowite.
-
Bardzo ładne.
-
Piękny wieczorny pejzaż.
-
Kolory fascynują. Krótka ogniskowa daję świetne efekty wizualne.
-
Bajeczne.
-
Wspaniałe są te lotnicze ujęcia.
-
Bardzo ciekawe zdjęcie.
-
Ireno, o ile dobrze pamiętam z któregoś wpisu, Dolny Śląsk, to Twoje rodzinne strony. Wspominam ten region dla wielu wspaniałych zabytków, którymi byłem, jestem nadal zauroczony http://kolumber.pl/g/142715-Per%C5%82y%20do%20oprawy
Cieszę się z Twojego uznania dla łódzkiego Pałacu Biedermanna, który chyba może być porównany z podobnymi w Twoich stronach ... :-) ...
...a może masz jakieś ich zdjęcia ... :-) ... ?
-
Chyba pójdę się ululać.
-
Ciekawe jakie ten gamelon wydaje dźwięki? Fot. znakomita.
-
Niesamowite.
-
Bardzo ładne.
-
Piękny wieczorny pejzaż.
-
Kolory fascynują. Krótka ogniskowa daję świetne efekty wizualne.
-
Bajeczne.
-
Wspaniałe są te lotnicze ujęcia.
-
Bardzo ciekawe zdjęcie.
-
Ireno, o ile dobrze pamiętam z któregoś wpisu, Dolny Śląsk, to Twoje rodzinne strony. Wspominam ten region dla wielu wspaniałych zabytków, którymi byłem, jestem nadal zauroczony http://kolumber.pl/g/142715-Per%C5%82y%20do%20oprawy
Cieszę się z Twojego uznania dla łódzkiego Pałacu Biedermanna, który chyba może być porównany z podobnymi w Twoich stronach ... :-) ...
...a może masz jakieś ich zdjęcia ... :-) ... ?