Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1778

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 6:52)
    Dzięki-)
  2. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 6:51)
    Masz rację-)
    Tez mi się podobały.
  3. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 6:50)
    Piękne-)
    Indonezja to tyle wysp,że nie wiadomo na co patrzeć.
  4. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 6:48)
    Masz rację-)
    Czasami można wylądować w morzu.
  5. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 23:48)
    Pierwsze spotkanie z Indonezją można uznać za udane:) Jak zawsze świetne zestawienie tekstowo-zdjęciowe:) Z ogromną przyjemnością dziś zapoznałem się z Bali - piękna i ciekawa to wyspa, choć niestety bardzo skomercjalizowana. Mimo tego chyba i tak warto tam polecieć, bo ma wiele ciekawych miejsc do zaoferowania, zarówno przyrody jak i zabytków:) Super podróż! Pozdrawiam!
  6. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 23:44)
    fajnie ci mieszkańcy:)
  7. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 23:44)
    rewelacyjne ujęcie!
  8. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 23:42)
    ale mają wzrok!
  9. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 23:42)
    na okładkę rewelacyjne!
  10. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 23:34)
    istna rajska plaża!