Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1778
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Dzięki-)
-
Masz rację-)
Tez mi się podobały.
-
Piękne-)
Indonezja to tyle wysp,że nie wiadomo na co patrzeć.
-
Masz rację-)
Czasami można wylądować w morzu.
-
Pierwsze spotkanie z Indonezją można uznać za udane:) Jak zawsze świetne zestawienie tekstowo-zdjęciowe:) Z ogromną przyjemnością dziś zapoznałem się z Bali - piękna i ciekawa to wyspa, choć niestety bardzo skomercjalizowana. Mimo tego chyba i tak warto tam polecieć, bo ma wiele ciekawych miejsc do zaoferowania, zarówno przyrody jak i zabytków:) Super podróż! Pozdrawiam!
-
fajnie ci mieszkańcy:)
-
rewelacyjne ujęcie!
-
ale mają wzrok!
-
na okładkę rewelacyjne!
-
istna rajska plaża!
-
Dzięki-)
-
Masz rację-)
Tez mi się podobały. -
Piękne-)
Indonezja to tyle wysp,że nie wiadomo na co patrzeć. -
Masz rację-)
Czasami można wylądować w morzu. -
Pierwsze spotkanie z Indonezją można uznać za udane:) Jak zawsze świetne zestawienie tekstowo-zdjęciowe:) Z ogromną przyjemnością dziś zapoznałem się z Bali - piękna i ciekawa to wyspa, choć niestety bardzo skomercjalizowana. Mimo tego chyba i tak warto tam polecieć, bo ma wiele ciekawych miejsc do zaoferowania, zarówno przyrody jak i zabytków:) Super podróż! Pozdrawiam!
-
fajnie ci mieszkańcy:)
-
rewelacyjne ujęcie!
-
ale mają wzrok!
-
na okładkę rewelacyjne!
-
istna rajska plaża!
