Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1744
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
-
Z oczu to źle im nie patrzyło-)
Nawet mialo sie ochote gadzinę pogłaskać-)
Oczy się śmiały?No bo nowe stado turystów....do wyboru,do koloru-)
-
Było tam uroczo,słońce wschodziło i zachodziło-)
Każdy dzień to inny wschód i inny zachód.To było piękne-)
-
:-))))
To dobrze!
-
Dzięki-)
Tam było tak niesamowicie,że do dzisiaj przeglądam zdjęcia i myślę,czy naprawde tam byłam.
Nigdy nie widziałam takich kolorów i wody i nieba.
Miejsce przepiękne!!!
-
śmiało pogłaskaj go !
-
...zwierzaki żywe, czy jak żywe?...
-
Podpisuję się pod opiniami poprzedników - rewelacja! Pozdrawiam.
-
Swastyka w Azji ma inną konotację - nie budzi tu takich skojarzeń, jak (co jest zrozumiałe) w Europie.
-
Coś, jak PRL-owskie "czyny społeczne"...
-
Z oczu to źle im nie patrzyło-)
Nawet mialo sie ochote gadzinę pogłaskać-)
Oczy się śmiały?No bo nowe stado turystów....do wyboru,do koloru-) -
Było tam uroczo,słońce wschodziło i zachodziło-)
Każdy dzień to inny wschód i inny zachód.To było piękne-) -
:-))))
To dobrze! -
Dzięki-)
Tam było tak niesamowicie,że do dzisiaj przeglądam zdjęcia i myślę,czy naprawde tam byłam.
Nigdy nie widziałam takich kolorów i wody i nieba.
Miejsce przepiękne!!! -
śmiało pogłaskaj go !
-
...zwierzaki żywe, czy jak żywe?...
-
Podpisuję się pod opiniami poprzedników - rewelacja! Pozdrawiam.
-
Swastyka w Azji ma inną konotację - nie budzi tu takich skojarzeń, jak (co jest zrozumiałe) w Europie.
-
Coś, jak PRL-owskie "czyny społeczne"...

Nawet sympatyczny-)