Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1744

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:45)
    Prawda?
    Nawet sympatyczny-)
  2. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:45)
    Z oczu to źle im nie patrzyło-)
    Nawet mialo sie ochote gadzinę pogłaskać-)
    Oczy się śmiały?No bo nowe stado turystów....do wyboru,do koloru-)
  3. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:40)
    Było tam uroczo,słońce wschodziło i zachodziło-)
    Każdy dzień to inny wschód i inny zachód.To było piękne-)
  4. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:38)
    :-))))
    To dobrze!
  5. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:37)
    Dzięki-)
    Tam było tak niesamowicie,że do dzisiaj przeglądam zdjęcia i myślę,czy naprawde tam byłam.
    Nigdy nie widziałam takich kolorów i wody i nieba.
    Miejsce przepiękne!!!
  6. marger22
    marger22 (07.05.2013 8:29)
    śmiało pogłaskaj go !
  7. pt.janicki
    pt.janicki (06.05.2013 21:58)
    ...zwierzaki żywe, czy jak żywe?...
  8. lmichorowski
    lmichorowski (06.05.2013 21:19)
    Podpisuję się pod opiniami poprzedników - rewelacja! Pozdrawiam.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (06.05.2013 20:58)
    Swastyka w Azji ma inną konotację - nie budzi tu takich skojarzeń, jak (co jest zrozumiałe) w Europie.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (06.05.2013 20:55)
    Coś, jak PRL-owskie "czyny społeczne"...