Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1743
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Piasek był cudny,woda niesamowicie przejrzysta-)
-
Spoko,w końcu odpłynęliśmy-)
Ja sobie pomyślałam ile tych waranów tam żyje i jak się mnożą.Kiedyś ktoś przewiezie takiego małego w plecaku do Europy i dopiero będzie sajgon!!
-
Bardzo spodobało mi się określenie 'przystojny'... :)))
Podziwiam że podeszłaś tak blisko, jaka to była odległość 2 m? A jak on reagował? Tylko pozował czy był 'aktywniejszy'?
-
Prawda?
Ja też odczułam ulgę-)
-
No długi-)
Mnie się nie podobał.
-
W naszej grupie były fajne młode dziewczyny.
To mu pewnie podrażniło kubeczki smakowe-)
-
dobra, to Ty głaskaj a ja mogę zdjęcia robić ale jak masz obiektyw przynajmniej 300mm
-
Zapewne!
Chyba miał kilka dni głodówki-)
-
Na drzewo nie zwiałam,ale jak pierwszy raz zobaczyłam smoka,to zdziwiło mnie,że jednak jest wielki.
Większy niż ja.Pewnie by mnie schrupał bez zmrużenia oka.
Był tak przystojny,że musiałam mu zrobić zdjęcie-)
-
Udało się dotrzeć do końca cało... W Twoich podróżach emocji zawsze jest cała masa. To za sprawą niesamowitych miejsc które odwiedzasz i fantastycznych zdjęć. Tu jednak emocje sięgnęły zenitu, bo oprócz tego co zawsze dostajemy w Twoich podróżach, doszły warany, niebezpieczne, odrażające a jednak tak intrygujące. Całość bardzo trafnie podsumował voyager pisząc: ' plaże piękne, smoki brzydkie, całość super, jak zwykle '. Ja zamieniłbym tylko słowo smoki na warany żeby nie urazić pewnego smoka...
Gratuluję odwagi i kolejnej wspaniałej relacji. Pozdrawiam
-
Piasek był cudny,woda niesamowicie przejrzysta-)
-
Spoko,w końcu odpłynęliśmy-)
Ja sobie pomyślałam ile tych waranów tam żyje i jak się mnożą.Kiedyś ktoś przewiezie takiego małego w plecaku do Europy i dopiero będzie sajgon!! -
Bardzo spodobało mi się określenie 'przystojny'... :)))
Podziwiam że podeszłaś tak blisko, jaka to była odległość 2 m? A jak on reagował? Tylko pozował czy był 'aktywniejszy'? -
Prawda?
Ja też odczułam ulgę-) -
No długi-)
Mnie się nie podobał. -
W naszej grupie były fajne młode dziewczyny.
To mu pewnie podrażniło kubeczki smakowe-) -
dobra, to Ty głaskaj a ja mogę zdjęcia robić ale jak masz obiektyw przynajmniej 300mm
-
Zapewne!
Chyba miał kilka dni głodówki-) -
Na drzewo nie zwiałam,ale jak pierwszy raz zobaczyłam smoka,to zdziwiło mnie,że jednak jest wielki.
Większy niż ja.Pewnie by mnie schrupał bez zmrużenia oka.
Był tak przystojny,że musiałam mu zrobić zdjęcie-)
-
Udało się dotrzeć do końca cało... W Twoich podróżach emocji zawsze jest cała masa. To za sprawą niesamowitych miejsc które odwiedzasz i fantastycznych zdjęć. Tu jednak emocje sięgnęły zenitu, bo oprócz tego co zawsze dostajemy w Twoich podróżach, doszły warany, niebezpieczne, odrażające a jednak tak intrygujące. Całość bardzo trafnie podsumował voyager pisząc: ' plaże piękne, smoki brzydkie, całość super, jak zwykle '. Ja zamieniłbym tylko słowo smoki na warany żeby nie urazić pewnego smoka...
Gratuluję odwagi i kolejnej wspaniałej relacji. Pozdrawiam
