Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1743

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:58)
    Piasek był cudny,woda niesamowicie przejrzysta-)
  2. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:57)
    Spoko,w końcu odpłynęliśmy-)
    Ja sobie pomyślałam ile tych waranów tam żyje i jak się mnożą.Kiedyś ktoś przewiezie takiego małego w plecaku do Europy i dopiero będzie sajgon!!
  3. marger22
    marger22 (07.05.2013 8:55)
    Bardzo spodobało mi się określenie 'przystojny'... :)))
    Podziwiam że podeszłaś tak blisko, jaka to była odległość 2 m? A jak on reagował? Tylko pozował czy był 'aktywniejszy'?
  4. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:54)
    Prawda?
    Ja też odczułam ulgę-)
  5. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:54)
    No długi-)
    Mnie się nie podobał.
  6. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:53)
    W naszej grupie były fajne młode dziewczyny.
    To mu pewnie podrażniło kubeczki smakowe-)
  7. marger22
    marger22 (07.05.2013 8:51)
    dobra, to Ty głaskaj a ja mogę zdjęcia robić ale jak masz obiektyw przynajmniej 300mm
  8. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:50)
    Zapewne!
    Chyba miał kilka dni głodówki-)
  9. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:50)
    Na drzewo nie zwiałam,ale jak pierwszy raz zobaczyłam smoka,to zdziwiło mnie,że jednak jest wielki.
    Większy niż ja.Pewnie by mnie schrupał bez zmrużenia oka.
    Był tak przystojny,że musiałam mu zrobić zdjęcie-)

  10. marger22
    marger22 (07.05.2013 8:47)
    Udało się dotrzeć do końca cało... W Twoich podróżach emocji zawsze jest cała masa. To za sprawą niesamowitych miejsc które odwiedzasz i fantastycznych zdjęć. Tu jednak emocje sięgnęły zenitu, bo oprócz tego co zawsze dostajemy w Twoich podróżach, doszły warany, niebezpieczne, odrażające a jednak tak intrygujące. Całość bardzo trafnie podsumował voyager pisząc: ' plaże piękne, smoki brzydkie, całość super, jak zwykle '. Ja zamieniłbym tylko słowo smoki na warany żeby nie urazić pewnego smoka...
    Gratuluję odwagi i kolejnej wspaniałej relacji. Pozdrawiam