Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1742

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 13:16)
    Waran w Europie?
    Jakby się rozmnożył,to wreszcie populacja by się zmniejszyła.
    Najlepiej jakby pożarł połowę!!
  2. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 13:09)
    Ja bym tak nie chciała!
    Ale jak widzisz,to nowy wymiar starego powiedzenia.
    Tylko co smoki z tego mają?????
    Pewnie czkawkę!
  3. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 13:06)
    Wpadłam!
    Ale 50 kg to dla niego deser tylko-)
  4. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 13:03)
    Faceci dzielą się na przystojnych i interesujących-)
    Podeszłam,bo w dzień smoki są raczej leniwe.Z drugiej strony stali straznicy parku,gotowi rzucić się na pomoc.Smok tylko patrzył i łypał oczami.To nie są bezpieczne jaszczury.Byłam dosyć blisko,gdzieś tak dwa metry.Poza tym...tam raczej jest się raz w życiu.Trzeba było wykorzystać okazję-)
  5. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 9:20)
    Ha,a cóż Ty będziesz pod tym drzewkiem robił????;-)
  6. marger22
    marger22 (07.05.2013 9:06)
    Myślę że do Europy mógłby już dotrzeć waran bez 'właściciela'... bądź co bądź to kawał drogi a jeść się chce...
  7. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 9:02)
    Sam sobie go pogłaskaj-)
  8. marger22
    marger22 (07.05.2013 9:00)
    czyli nowego wymiaru nabiera powiedzenie: ... przez żołądek do serca... ?
  9. marger22
    marger22 (07.05.2013 8:58)
    Chyba ta cieknąca ślinka to na widok bardzo apetycznego obiadku... Wpadłaś mu w oko... :)
  10. hooltayka
    hooltayka (07.05.2013 8:58)
    No coś tam próbowałam-)