Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1722

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:56)
    Pojawił,popatrzył,łypnął okiem i zniknął:-)
  2. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:54)
    Zgadzam się całkowiecie z Tobą-)
  3. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:53)
    Przyznaję Ci rację!
    W czasie rejsu towarzyszyły nam rajskie widoczki-)
  4. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:52)
    Te góry sa dosyć wysokie jak na Komodo i widoczne wtedy,jak się płynie obok wyspy.
    W słońcu wyglądają bajecznie-)
  5. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:50)
    Dziekuję-)
  6. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:50)
    Dzięki.Budziły nas wschody i zachody słońca.
    Każdy inny i niepowtarzalny-)
  7. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:49)
    Masz rację,taki rejs i kojące widoki to naprawdę wypoczynek-)
  8. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:48)
    Ja też lubię zdjecia w szerokim kadrze.
    Dzięki-)
  9. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:47)
    Oczywiście,mieliśmy taka specjalną torbę ,osłaniającą aparat przed wodą-)
  10. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:46)
    Dzięki Panowie-)