Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 348

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. pan_hons
    pan_hons (07.11.2013 21:38)
    i to widać, trochę ustawił ich jak kukiełki, ale widać, że dzieci posłuszne i słuchają się taty:)
  2. pan_hons
    pan_hons (07.11.2013 21:37)
    jak ja byłem w kwietniu w Turcji, to tam tego sporo także było. Zaskoczyło mnie to, a na zdjęciach z Turcji prawie nigdy nie było maków, bo w kwietniu mało kto tam jeździ. Po powrocie poczytałem i okazało się, że one pochodzą właśnie z tych rejonów. Chodzi mi o ten Mak lekarski, czyli ten z którego produkuje się opium:)
  3. pan_hons
    pan_hons (07.11.2013 21:28)
    Ojj, to BARDZO proszę o relację z Azji Centralnej, a podróż przez takie tereny, czyli z Uzbekistanu do Sinciankgu, tropem Jedwabnego Szlaku, to byłoby spełnienie moich największych marzeń:) Z wielką chęcią poczytałebym i obejrzałbym zdjęcia stamtąd:)
    P.S. Ja także jestem mocno spóźniony z wrzucaniem tu moich podróży, na razie wszystko co wrzuciłem, to kilka lat wstecz:)
  4. renata-1
    renata-1 (07.11.2013 20:22)
    I Tadżykistan? Ty się nie ociągaj tylko bierz się do pracy.
  5. s.wawelski
    s.wawelski (07.11.2013 19:12)
    Ja tez! I oczywiscie licze na Twoje komentarze :-)
  6. mapew
    mapew (07.11.2013 19:05)
    mi tez jest milo, dzieki
  7. mapew
    mapew (07.11.2013 19:05)
    aaa, tej nazwy nie znalem ;-)
  8. mapew
    mapew (07.11.2013 19:04)
    faktycznie
  9. mapew
    mapew (07.11.2013 19:04)
    po naszym pobycie byla podobno kolejna slona podwyzka
  10. mapew
    mapew (07.11.2013 19:03)
    ja tez. :)