Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 348
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
i to widać, trochę ustawił ich jak kukiełki, ale widać, że dzieci posłuszne i słuchają się taty:)
-
jak ja byłem w kwietniu w Turcji, to tam tego sporo także było. Zaskoczyło mnie to, a na zdjęciach z Turcji prawie nigdy nie było maków, bo w kwietniu mało kto tam jeździ. Po powrocie poczytałem i okazało się, że one pochodzą właśnie z tych rejonów. Chodzi mi o ten Mak lekarski, czyli ten z którego produkuje się opium:)
-
Ojj, to BARDZO proszę o relację z Azji Centralnej, a podróż przez takie tereny, czyli z Uzbekistanu do Sinciankgu, tropem Jedwabnego Szlaku, to byłoby spełnienie moich największych marzeń:) Z wielką chęcią poczytałebym i obejrzałbym zdjęcia stamtąd:)
P.S. Ja także jestem mocno spóźniony z wrzucaniem tu moich podróży, na razie wszystko co wrzuciłem, to kilka lat wstecz:)
-
I Tadżykistan? Ty się nie ociągaj tylko bierz się do pracy.
-
Ja tez! I oczywiscie licze na Twoje komentarze :-)
-
mi tez jest milo, dzieki
-
aaa, tej nazwy nie znalem ;-)
-
faktycznie
-
po naszym pobycie byla podobno kolejna slona podwyzka
-
ja tez. :)
-
i to widać, trochę ustawił ich jak kukiełki, ale widać, że dzieci posłuszne i słuchają się taty:)
-
jak ja byłem w kwietniu w Turcji, to tam tego sporo także było. Zaskoczyło mnie to, a na zdjęciach z Turcji prawie nigdy nie było maków, bo w kwietniu mało kto tam jeździ. Po powrocie poczytałem i okazało się, że one pochodzą właśnie z tych rejonów. Chodzi mi o ten Mak lekarski, czyli ten z którego produkuje się opium:)
-
Ojj, to BARDZO proszę o relację z Azji Centralnej, a podróż przez takie tereny, czyli z Uzbekistanu do Sinciankgu, tropem Jedwabnego Szlaku, to byłoby spełnienie moich największych marzeń:) Z wielką chęcią poczytałebym i obejrzałbym zdjęcia stamtąd:)
P.S. Ja także jestem mocno spóźniony z wrzucaniem tu moich podróży, na razie wszystko co wrzuciłem, to kilka lat wstecz:) -
I Tadżykistan? Ty się nie ociągaj tylko bierz się do pracy.
-
Ja tez! I oczywiscie licze na Twoje komentarze :-)
-
mi tez jest milo, dzieki
-
aaa, tej nazwy nie znalem ;-)
-
faktycznie
-
po naszym pobycie byla podobno kolejna slona podwyzka
-
ja tez. :)