Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 346

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. snickers1958
    snickers1958 (16.11.2013 20:04)
    Jak dynie na polu.
  2. snickers1958
    snickers1958 (16.11.2013 19:43)
    Wszystko już powiedzieliście. Pozdrawiam.
  3. lanka
    lanka (16.11.2013 16:26)
    Będę w Panamie 1 noc i 1 dzień, i szukam weny twórczej jak to spożytkować.
    I dużo to i mało :)
    Jeszcze poszperam w Twoich podróżach :)
  4. lanka
    lanka (16.11.2013 16:22)
    czyli jak tam trafię na pół dnia to niekoniecznie mogę ich spotkać?
    chyba, że znowu będzie protest.
  5. mapew
    mapew (15.11.2013 23:51)
    Wtedy byla jakas demonstracja w centrum. I zrobilem zdjecia, jak mieli przerwe... :-)
  6. lanka
    lanka (15.11.2013 19:28)
    ci indianie tak sobie po Panama Citi chodzili czy gdzieś dalej wyjechałeś?
  7. iwonka55h
    iwonka55h (11.11.2013 0:32)
    Marku, Ty tu sobie gadu, gadu a my czekamy.....
  8. pan_hons
    pan_hons (09.11.2013 23:52)
    domyśliłem się, znam także angielskie nazwy:) A co do trasy, to rewelacyjna, w zasadzie taka jaka mi się marzy:) Ja bym jeszcze dorzucił Merw, jezioro Issyk-kul i wizyta na południu tego co kiedyś było Morzem Aralskim, aby zobaczyć te statki na piasku:) A zdjęcia cudne u Ciebie:) Pozdrawiam!
  9. renata-1
    renata-1 (09.11.2013 18:42)
    obejrzałam - super. Jak zwykle u Ciebie piękne zdjęcia ludzi, chyba przyjdę do Ciebie na szkołę, bo to jest to, co mi nie wychodzi. Jak pstrykam to ktoś się akurat ruszy, inny wejdzie w kadr, nadjedzie taksówka itp. Jak mówił Szwejk, najlepiej fotografować dworzec, bo się nie rusza. Landszafciki też się nie ruszają, to chociaż tyle sobie popstrykam.
  10. pan_hons
    pan_hons (09.11.2013 18:11)
    Ten ostatni link zadziałał, ogromnie dziękuję za link:) A co do zdjęć, to po miniaturkach już widzę, że są przepiękne:) Ojj, będzie czym się zachwycać:) Strasznie zazdroszczę wyjazdu Jedwabny Szlakiem:)

    A propo tego szlaku, tu jest jego dokładna mapa (po niemiecku:)

    https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Seidenstrasse_GMT.jpg

    Wasza trasa mniej więcej przebiegała tym szlakiem? Wspominałeś gdzieś, że Wasza trasa kończyła się w Urumczi, a zaczynała w Merw, tak?