Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 346
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Jak dynie na polu.
-
Wszystko już powiedzieliście. Pozdrawiam.
-
Będę w Panamie 1 noc i 1 dzień, i szukam weny twórczej jak to spożytkować.
I dużo to i mało :)
Jeszcze poszperam w Twoich podróżach :)
-
czyli jak tam trafię na pół dnia to niekoniecznie mogę ich spotkać?
chyba, że znowu będzie protest.
-
Wtedy byla jakas demonstracja w centrum. I zrobilem zdjecia, jak mieli przerwe... :-)
-
ci indianie tak sobie po Panama Citi chodzili czy gdzieś dalej wyjechałeś?
-
Marku, Ty tu sobie gadu, gadu a my czekamy.....
-
domyśliłem się, znam także angielskie nazwy:) A co do trasy, to rewelacyjna, w zasadzie taka jaka mi się marzy:) Ja bym jeszcze dorzucił Merw, jezioro Issyk-kul i wizyta na południu tego co kiedyś było Morzem Aralskim, aby zobaczyć te statki na piasku:) A zdjęcia cudne u Ciebie:) Pozdrawiam!
-
obejrzałam - super. Jak zwykle u Ciebie piękne zdjęcia ludzi, chyba przyjdę do Ciebie na szkołę, bo to jest to, co mi nie wychodzi. Jak pstrykam to ktoś się akurat ruszy, inny wejdzie w kadr, nadjedzie taksówka itp. Jak mówił Szwejk, najlepiej fotografować dworzec, bo się nie rusza. Landszafciki też się nie ruszają, to chociaż tyle sobie popstrykam.
-
Ten ostatni link zadziałał, ogromnie dziękuję za link:) A co do zdjęć, to po miniaturkach już widzę, że są przepiękne:) Ojj, będzie czym się zachwycać:) Strasznie zazdroszczę wyjazdu Jedwabny Szlakiem:)
A propo tego szlaku, tu jest jego dokładna mapa (po niemiecku:)
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Seidenstrasse_GMT.jpg
Wasza trasa mniej więcej przebiegała tym szlakiem? Wspominałeś gdzieś, że Wasza trasa kończyła się w Urumczi, a zaczynała w Merw, tak?
-
Jak dynie na polu.
-
Wszystko już powiedzieliście. Pozdrawiam.
-
Będę w Panamie 1 noc i 1 dzień, i szukam weny twórczej jak to spożytkować.
I dużo to i mało :)
Jeszcze poszperam w Twoich podróżach :) -
czyli jak tam trafię na pół dnia to niekoniecznie mogę ich spotkać?
chyba, że znowu będzie protest. -
Wtedy byla jakas demonstracja w centrum. I zrobilem zdjecia, jak mieli przerwe... :-)
-
ci indianie tak sobie po Panama Citi chodzili czy gdzieś dalej wyjechałeś?
-
Marku, Ty tu sobie gadu, gadu a my czekamy.....
-
domyśliłem się, znam także angielskie nazwy:) A co do trasy, to rewelacyjna, w zasadzie taka jaka mi się marzy:) Ja bym jeszcze dorzucił Merw, jezioro Issyk-kul i wizyta na południu tego co kiedyś było Morzem Aralskim, aby zobaczyć te statki na piasku:) A zdjęcia cudne u Ciebie:) Pozdrawiam!
-
obejrzałam - super. Jak zwykle u Ciebie piękne zdjęcia ludzi, chyba przyjdę do Ciebie na szkołę, bo to jest to, co mi nie wychodzi. Jak pstrykam to ktoś się akurat ruszy, inny wejdzie w kadr, nadjedzie taksówka itp. Jak mówił Szwejk, najlepiej fotografować dworzec, bo się nie rusza. Landszafciki też się nie ruszają, to chociaż tyle sobie popstrykam.
-
Ten ostatni link zadziałał, ogromnie dziękuję za link:) A co do zdjęć, to po miniaturkach już widzę, że są przepiękne:) Ojj, będzie czym się zachwycać:) Strasznie zazdroszczę wyjazdu Jedwabny Szlakiem:)
A propo tego szlaku, tu jest jego dokładna mapa (po niemiecku:)
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Seidenstrasse_GMT.jpg
Wasza trasa mniej więcej przebiegała tym szlakiem? Wspominałeś gdzieś, że Wasza trasa kończyła się w Urumczi, a zaczynała w Merw, tak?