Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 349

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (07.11.2013 19:02)
    ;-))
    My ogladalismy to z beziecznej perspyktywy - z dachu statku
  2. mapew
    mapew (07.11.2013 19:02)
    ta rodzina to jedyne, jakie w tej podrozy widzielismy
  3. mapew
    mapew (07.11.2013 19:01)
    stado takie duze nie bylo, ale i tak robilo wrazenie
  4. mapew
    mapew (07.11.2013 19:00)
    juz po raz kolejny :)
  5. mapew
    mapew (07.11.2013 19:00)
    to tylko kwestia szczescia
  6. mapew
    mapew (07.11.2013 18:59)
    zazdroszcze Ci :) Z tej perspektywy niestety nie zobaczylem. Ale widzialem Twoje wspaniale zdjecia
  7. mapew
    mapew (07.11.2013 18:39)
    ;-)
  8. mapew
    mapew (07.11.2013 18:39)
    ten lasek - tez mialem takie odczucie
  9. mapew
    mapew (07.11.2013 18:38)
    moze dotrzesz tam w nastepnej podrozy :)
  10. mapew
    mapew (07.11.2013 18:36)
    dzieki. Ja tez lubie ogladac zdjecia ze znanych mi miejsc