Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 349
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
-
ta rodzina to jedyne, jakie w tej podrozy widzielismy
-
stado takie duze nie bylo, ale i tak robilo wrazenie
-
juz po raz kolejny :)
-
to tylko kwestia szczescia
-
zazdroszcze Ci :) Z tej perspektywy niestety nie zobaczylem. Ale widzialem Twoje wspaniale zdjecia
-
;-)
-
ten lasek - tez mialem takie odczucie
-
moze dotrzesz tam w nastepnej podrozy :)
-
dzieki. Ja tez lubie ogladac zdjecia ze znanych mi miejsc
-
ta rodzina to jedyne, jakie w tej podrozy widzielismy
-
stado takie duze nie bylo, ale i tak robilo wrazenie
-
juz po raz kolejny :)
-
to tylko kwestia szczescia
-
zazdroszcze Ci :) Z tej perspektywy niestety nie zobaczylem. Ale widzialem Twoje wspaniale zdjecia
-
;-)
-
ten lasek - tez mialem takie odczucie
-
moze dotrzesz tam w nastepnej podrozy :)
-
dzieki. Ja tez lubie ogladac zdjecia ze znanych mi miejsc
My ogladalismy to z beziecznej perspyktywy - z dachu statku