Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 345
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Piękny widok leżakujących bliźniaków.
-
Super.
-
Fantastyczny układ.
-
I poszły konie po betonie.
-
A te odważniki to potem bęc na ziemię?
-
To fakt, wyglądają jak piłki, lizaki ale w powietrzu zawsze robią niesamowite wrażenie. Ta miejscowość też mi jest dobrze znana z moich podróży.
-
O, to widze, ze wspaniala podroz Ci sie szykuje. W Panama City na bewno jest wystarczajaco do obejrzenia na 1 dzien. Ja tez bylem tam 1 dzien.
Na promenadzie nadbrzeznej (Paseo de las Bovedas) byly kobiety w indianskich strojach (z plenienia Kuna), ktore sprzedawaly tam pamiatki dla turystow. Przypuszczam, ze zawsze mozna je tam spotkac.
-
moze Ci sie tez poszczesci. Zaciskam kciuki.
-
tez bardzo trafne skojarzenie!
-
Bardzo fantastyczna podróż. Miałem pewien kontakt z tą kulturą, ludźmi i nadal ją mam w pewnym sensie. Te fotografie są wspaniałe ( wszystkie ), przedstawiają podstawowe sceny z życia. Ujęcia są fascynujące ale nie rozumiem tu pewnych ocen i komentarzy na poziomie " doktoratów " w robieniu fotografii. Zastanawiam się czy wolno mi pokazywać swoje " spojrzenie " na świat nie mając pojęcia o fotografowaniu? Pozdrawiam serdecznie.
-
Piękny widok leżakujących bliźniaków.
-
Super.
-
Fantastyczny układ.
-
I poszły konie po betonie.
-
A te odważniki to potem bęc na ziemię?
-
To fakt, wyglądają jak piłki, lizaki ale w powietrzu zawsze robią niesamowite wrażenie. Ta miejscowość też mi jest dobrze znana z moich podróży.
-
O, to widze, ze wspaniala podroz Ci sie szykuje. W Panama City na bewno jest wystarczajaco do obejrzenia na 1 dzien. Ja tez bylem tam 1 dzien.
Na promenadzie nadbrzeznej (Paseo de las Bovedas) byly kobiety w indianskich strojach (z plenienia Kuna), ktore sprzedawaly tam pamiatki dla turystow. Przypuszczam, ze zawsze mozna je tam spotkac. -
moze Ci sie tez poszczesci. Zaciskam kciuki.
-
tez bardzo trafne skojarzenie!
-
Bardzo fantastyczna podróż. Miałem pewien kontakt z tą kulturą, ludźmi i nadal ją mam w pewnym sensie. Te fotografie są wspaniałe ( wszystkie ), przedstawiają podstawowe sceny z życia. Ujęcia są fascynujące ale nie rozumiem tu pewnych ocen i komentarzy na poziomie " doktoratów " w robieniu fotografii. Zastanawiam się czy wolno mi pokazywać swoje " spojrzenie " na świat nie mając pojęcia o fotografowaniu? Pozdrawiam serdecznie.