Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 345

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 19:43)
    Piękny widok leżakujących bliźniaków.
  2. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 19:41)
    Super.
  3. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 19:31)
    Fantastyczny układ.
  4. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 19:27)
    I poszły konie po betonie.
  5. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 19:20)
    A te odważniki to potem bęc na ziemię?
  6. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 19:13)
    To fakt, wyglądają jak piłki, lizaki ale w powietrzu zawsze robią niesamowite wrażenie. Ta miejscowość też mi jest dobrze znana z moich podróży.
  7. mapew
    mapew (17.11.2013 18:00)
    O, to widze, ze wspaniala podroz Ci sie szykuje. W Panama City na bewno jest wystarczajaco do obejrzenia na 1 dzien. Ja tez bylem tam 1 dzien.
    Na promenadzie nadbrzeznej (Paseo de las Bovedas) byly kobiety w indianskich strojach (z plenienia Kuna), ktore sprzedawaly tam pamiatki dla turystow. Przypuszczam, ze zawsze mozna je tam spotkac.
  8. mapew
    mapew (17.11.2013 17:56)
    moze Ci sie tez poszczesci. Zaciskam kciuki.
  9. mapew
    mapew (17.11.2013 17:54)
    tez bardzo trafne skojarzenie!
  10. snickers1958
    snickers1958 (16.11.2013 20:24)
    Bardzo fantastyczna podróż. Miałem pewien kontakt z tą kulturą, ludźmi i nadal ją mam w pewnym sensie. Te fotografie są wspaniałe ( wszystkie ), przedstawiają podstawowe sceny z życia. Ujęcia są fascynujące ale nie rozumiem tu pewnych ocen i komentarzy na poziomie " doktoratów " w robieniu fotografii. Zastanawiam się czy wolno mi pokazywać swoje " spojrzenie " na świat nie mając pojęcia o fotografowaniu? Pozdrawiam serdecznie.