Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1329
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
poczekaj, az zobaczysz te od dino. To bedzie dopiero mistrzostwo :-)
-
felge tak, ale tego samego co pod felga nie :-)
-
tzn. z góry na dól, chcialas powiedziec... ;-)
Stanac tak mozesz zawsze - jak napotkasz jakas taka linie (zapewniam Cie, uczucie jest zawsze takie same :-)
-
ulala! ;)
-
ach, zachwyt! nie no - zachwyt zrozumiałam. jak najbardziej ;)
-
dzieki. Czasami ma sie szczescie jako fotograf :-)
-
rebelko, nie zrozumialas zachwytu zfiesza? ;-)
-
marta, ty coś ciągle o tym owłosieniu... ;)
-
że z twarzy fajna d... yyy... dziewucha:-)
-
piękna kompozycja ;)
-
poczekaj, az zobaczysz te od dino. To bedzie dopiero mistrzostwo :-)
-
felge tak, ale tego samego co pod felga nie :-)
-
tzn. z góry na dól, chcialas powiedziec... ;-)
Stanac tak mozesz zawsze - jak napotkasz jakas taka linie (zapewniam Cie, uczucie jest zawsze takie same :-) -
ulala! ;)
-
ach, zachwyt! nie no - zachwyt zrozumiałam. jak najbardziej ;)
-
dzieki. Czasami ma sie szczescie jako fotograf :-)
-
rebelko, nie zrozumialas zachwytu zfiesza? ;-)
-
marta, ty coś ciągle o tym owłosieniu... ;)
-
że z twarzy fajna d... yyy... dziewucha:-)
-
piękna kompozycja ;)