Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1329

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (01.02.2010 23:04)
    poczekaj, az zobaczysz te od dino. To bedzie dopiero mistrzostwo :-)
  2. mapew
    mapew (01.02.2010 23:03)
    felge tak, ale tego samego co pod felga nie :-)
  3. mapew
    mapew (01.02.2010 22:55)
    tzn. z góry na dól, chcialas powiedziec... ;-)

    Stanac tak mozesz zawsze - jak napotkasz jakas taka linie (zapewniam Cie, uczucie jest zawsze takie same :-)
  4. rebel.girl
    rebel.girl (01.02.2010 21:53)
    ulala! ;)
  5. rebel.girl
    rebel.girl (01.02.2010 21:47)
    ach, zachwyt! nie no - zachwyt zrozumiałam. jak najbardziej ;)
  6. mapew
    mapew (01.02.2010 21:36)
    dzieki. Czasami ma sie szczescie jako fotograf :-)
  7. mapew
    mapew (01.02.2010 21:11)
    rebelko, nie zrozumialas zachwytu zfiesza? ;-)
  8. rebel.girl
    rebel.girl (01.02.2010 21:09)
    marta, ty coś ciągle o tym owłosieniu... ;)
  9. zfiesz
    zfiesz (01.02.2010 21:08)
    że z twarzy fajna d... yyy... dziewucha:-)
  10. rebel.girl
    rebel.girl (01.02.2010 21:07)
    piękna kompozycja ;)