Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1317

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. freemarti
    freemarti (03.02.2010 17:59)
    myślę o nich jak o pachnącej wanilli... może dlatego , że obok mnie leży ciasto :))
  2. mapew
    mapew (03.02.2010 17:58)
    no jablka juz mamy, ale gdzie Ewa? :-)
  3. freemarti
    freemarti (03.02.2010 17:56)
    naprawdę? Choroba muszę przejrzec moje zapiski.... :))
  4. mapew
    mapew (03.02.2010 17:55)
    pospiesz sie, bo musze dalej, za zona :-)
  5. mapew
    mapew (03.02.2010 17:54)
    chyba, ze pub nazywa sie "Jungle" :-)
  6. mapew
    mapew (03.02.2010 17:52)
    ... i wtedy jak bedzie sie chciala nakryc ogonem, to... :)
  7. mapew
    mapew (03.02.2010 17:49)
    no wlasnie. Fajnie, ze mi je przypomniales :-)
  8. mapew
    mapew (03.02.2010 17:48)
    i dobrze, bo kawalek dalej zaczynalo sie strome zbocze :-)
  9. sagnes80
    sagnes80 (03.02.2010 17:47)
    wielkie dzięki za odwiedziny :)
  10. mapew
    mapew (03.02.2010 17:46)
    nie musialem zastanawiac sie, czy sie boje - bo mialem zoom :-)