Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1317
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
myślę o nich jak o pachnącej wanilli... może dlatego , że obok mnie leży ciasto :))
-
no jablka juz mamy, ale gdzie Ewa? :-)
-
naprawdę? Choroba muszę przejrzec moje zapiski.... :))
-
pospiesz sie, bo musze dalej, za zona :-)
-
chyba, ze pub nazywa sie "Jungle" :-)
-
... i wtedy jak bedzie sie chciala nakryc ogonem, to... :)
-
no wlasnie. Fajnie, ze mi je przypomniales :-)
-
i dobrze, bo kawalek dalej zaczynalo sie strome zbocze :-)
-
wielkie dzięki za odwiedziny :)
-
nie musialem zastanawiac sie, czy sie boje - bo mialem zoom :-)
-
myślę o nich jak o pachnącej wanilli... może dlatego , że obok mnie leży ciasto :))
-
no jablka juz mamy, ale gdzie Ewa? :-)
-
naprawdę? Choroba muszę przejrzec moje zapiski.... :))
-
pospiesz sie, bo musze dalej, za zona :-)
-
chyba, ze pub nazywa sie "Jungle" :-)
-
... i wtedy jak bedzie sie chciala nakryc ogonem, to... :)
-
no wlasnie. Fajnie, ze mi je przypomniales :-)
-
i dobrze, bo kawalek dalej zaczynalo sie strome zbocze :-)
-
wielkie dzięki za odwiedziny :)
-
nie musialem zastanawiac sie, czy sie boje - bo mialem zoom :-)