Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1319

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. freemarti
    freemarti (03.02.2010 17:33)
    ona łapkę mu podaje na zgodę :))
  2. mapew
    mapew (03.02.2010 17:29)
    to dla tych, ktorzy wola sie wspinac niz wchodzic ;-)
  3. freemarti
    freemarti (03.02.2010 17:28)
    i włosy rosną :)
  4. mapew
    mapew (03.02.2010 17:27)
    na pewno wiecej, niz byloby mi mile w bezposredniej konfrontacji :-)
  5. mapew
    mapew (03.02.2010 17:26)
    ale nie ma dokad - bo tu nikt nie mieszka...
  6. mapew
    mapew (03.02.2010 17:25)
    oczywiscie - jak znajdziesz droge... :-)
  7. freemarti
    freemarti (03.02.2010 17:23)
    może to byc kardynał dosyc wysoko ,,siedzi''
  8. mapew
    mapew (03.02.2010 17:19)
    ... ale o czym?
  9. mapew
    mapew (03.02.2010 17:11)
    ale masz dobry wzrok, Piotrze :-)
  10. milanello80
    milanello80 (03.02.2010 17:10)
    Piękna ta Twoja Libia. Dla mnie to czarna magia, ty mi te dzikie tereny trochę rozjaśniłeś. Trzeba przyznać, że i piach ma swoją wartość estetyczną, a już oaza w piaskowym otoczeniu - cudo. Gratuluję udanych zdjęć.