Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1315

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (03.02.2010 19:11)
    na poczatku drogi byl jeszcze swiezy... :-)
  2. mapew
    mapew (03.02.2010 19:08)
    no bo juz chyba caly towar wyprzedala :-)
  3. freemarti
    freemarti (03.02.2010 19:05)
    gazu stary :))
  4. mapew
    mapew (03.02.2010 18:58)
    no wlasnie, nareszcze znalazl sie dowód, co to za jeden :-)
  5. mapew
    mapew (03.02.2010 18:52)
    kto wie, czy jeszcze stoi. To bylo w 2005 roku
  6. freemarti
    freemarti (03.02.2010 18:47)
    ptaszek jak maskotka i w takim bajecznym otoczeniu niczym ze sklepu Amii Decor :)
  7. freemarti
    freemarti (03.02.2010 18:34)
    kobiece tematy tak, to by mogło byc tak ...:))
  8. freemarti
    freemarti (03.02.2010 18:31)
    to posłuży się gałązką.....
  9. freemarti
    freemarti (03.02.2010 18:23)
    diabeł nie ptak :)
  10. freemarti
    freemarti (03.02.2010 18:20)
    a mi z lampą z Ikea (już wiemy co ich inspirowało)