Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1314
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Jaka ma wysokosc?
-
Szkoda, ze tego zdjecia nie dales na konkurs!
-
Mnie podano cuy na lezaco... Nie wiem czy mialbym odwage dziubnac ja na siedzaco :-)
...i jeszcze te zabki zacisniete w bolu!
-
tez tak myslalem. Tylko te kolory...
-
ale cuda panie, cuda :)
-
ale fajny
-
troszkę tak :)
-
:-)
-
no proszę, wygląda zupełnie jak nasz polski wróbelek:)
-
:-)
-
Jaka ma wysokosc?
-
Szkoda, ze tego zdjecia nie dales na konkurs!
-
Mnie podano cuy na lezaco... Nie wiem czy mialbym odwage dziubnac ja na siedzaco :-)
...i jeszcze te zabki zacisniete w bolu! -
tez tak myslalem. Tylko te kolory...
-
ale cuda panie, cuda :)
-
ale fajny
-
troszkę tak :)
-
:-)
-
no proszę, wygląda zupełnie jak nasz polski wróbelek:)
-
:-)