Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1314

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:14)
    Jaka ma wysokosc?
  2. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:13)
    Szkoda, ze tego zdjecia nie dales na konkurs!
  3. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:11)
    Mnie podano cuy na lezaco... Nie wiem czy mialbym odwage dziubnac ja na siedzaco :-)

    ...i jeszcze te zabki zacisniete w bolu!
  4. mapew
    mapew (03.02.2010 21:42)
    tez tak myslalem. Tylko te kolory...
  5. voyager747
    voyager747 (03.02.2010 20:10)
    ale cuda panie, cuda :)
  6. voyager747
    voyager747 (03.02.2010 20:08)
    ale fajny
  7. voyager747
    voyager747 (03.02.2010 20:04)
    troszkę tak :)
  8. mapew
    mapew (03.02.2010 19:17)
    :-)
  9. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (03.02.2010 19:14)
    no proszę, wygląda zupełnie jak nasz polski wróbelek:)
  10. mapew
    mapew (03.02.2010 19:12)
    :-)