Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1312

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. s.wawelski
    s.wawelski (04.02.2010 16:23)
    Pamietam, ze byly dobre w smaku. Marioli bardzo smakowala churimoya...
  2. s.wawelski
    s.wawelski (04.02.2010 16:21)
    Chca wziac Peru w dwa ognie :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (04.02.2010 16:19)
    Samobiczowanie zielona cebulka?
  4. s.wawelski
    s.wawelski (04.02.2010 16:16)
    Ja nie wiem! Ty to masz zawsze szczescie do takich widokow :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (04.02.2010 0:12)
    Kelner na nas patrzyl w takim napieciu i z takim oczekiwaniem, ze nie moglismy nie sprobowac, skoro juz juz ja zamowilismy...
  6. lmichorowski
    lmichorowski (04.02.2010 0:02)
    Bardzo widowiskowe te balony. Szkoda, że nie miałeś okazji zrobić zdjęć z pokładu (a właściwie z gondoli) któregoś z nich. swoją drogą, taki lot musi być dużą frajdą... Pozdrawiam.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (03.02.2010 23:48)
    Dlaczego niby konserwatyzm ma być czymś pejoratywnym? Mnie też zdecydowanie bardziej podobają się balony o "klasycznych" kształtach,,,
  8. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 23:44)
    Prezentuje sie bardzo okazale, wrecz dramatycznie!
  9. mapew
    mapew (03.02.2010 23:22)
    ...albo odzywiac sie samym nektarem ;-)
    (maja tu wspaniale soki :)
  10. mapew
    mapew (03.02.2010 23:17)
    to taki maj w listopadzie :-)
    Ale to nie kwiaty tylko takie porosty pasozytujace na drzewie